Search

Půda-vchod

Posted In: DŮM


  • Účastník
   amikita on #11164

   Ahoj,chtěla bych vas poprosit s resenim problemu. Vchod na půdu mame v takove male mistnustce, kde vzdy, kdyz potrebuji na pudu vylest, tak si musim přilozit tezky zebrik a nadzvyhnout dost tezke viko, coz je pro me i dost neprakticky. Jelikoz odsud porad tahne a uz me nebavi tahat ty tezke veci a taky v zimě je to dost neprijemny, kdyz odsud jde zima,rozhodli jsme se s manzelem, ze to uz konecne vyresime. Kamaradka mi nejake reseni nabidla, ale pro jistotu se chci dozvedet vic informaci, at muzeme zvazit vsechny moznosti. Dekuji za vaši ochotu. A.


  • Účastník
   kvasna on #11184

   dobrý den, sousedka se shodou okolností zmiňovala v létě, že si sehnali někde supr vytahovací schody které mají takové těsnící víko u toho vstupu a navíc i nějakou protipožární vložku. mají to na chalupě, kde mají v podkroví udělané spaní pro návštěvy.sehnali to někde v nějaké firmě na schody snad v Přerově. ale přesně nevím.


  • Účastník
   Ivan on #11824

   My máme též stahovací schody, stropě máme vyklápěcí dvířka které jen odjistíme a za pomoci dálkového ovládání nám sjedou dolů schůdky.

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.