BYT

Nábytek do koupelny může kompletně změnit její vzhled

V koupelně si jen málokdo vystačí s jedním háčkem na ručník a maximálně odkládací stoličkou. Většinou zde potřebujeme také úložné prostory na čistící prostředky, ručníky, drogerii a další. Koupelnový nábytek by měl být nejen praktický a funkční, ale také odolný a elegantní, protože právě jeho design určuje celkový vzhled koupelny.

V koupelně trávíme čas, nejen když se potřebujeme umýt, ale také Když chceme relaxovat. Vana plná teplé vody s voňavou pěnou nebo dlouhá sprcha nám dokáže zlepšit náladu ulevit od bolesti svalů i nás zbavit únavy. K tomu, abychom se v koupelně cítili dobře, potřebujeme také, aby dobře vypadala. To velmi ovlivňuje koupelnový nábytek, který bychom měli vybírat především s ohledem na vlastní požadavky a potřeby, počet lidí, který koupelnu používá, a množství věcí, které zde chceme uložit. Pro vkusně zařízenou koupelnu můžeme zvolit kompletní série nábytku do koupelny, kdy spolu všechny prvky ladí nebo vybírat jednotlivé kusy nábytku.

Často stačí jen drobná změna, která celkový vzhled ovlivní více, než bychom čekali. Nehezké regály, ve kterých je všechno vidět, může vystřídat například štíhlá koupelnová skříňka, do které schováme vše potřebné. Moderní koupelnový nábytek je elegantní, má čisté linie a s ohledem na módní trendy aktuálně využívá neutrální barvy, jako je bílá, šedá, hnědá nebo černá. Ty lze také dobře kombinovat s výraznějšími doplňky, například barevnými ručníky. Trendem posledních let jsou skříňky s množstvím úložného prostoru i praktickými výsuvy, které optimalizují celý prostor a koupelně dodávají moderní vzhled. S novým nábytkem většinou získáme mnohem více odkládacího prostoru, než jsme byli zvyklí.

Při výběru koupelnového nábytku bychom neměli zapomínat na kvalitní materiály, které bez problémů zvládnou vyšší vlhkost i případné kapky vody.

Související příspěvky

Led osvětlení jako skvělé řešení za super cenu

redakce

Lustry a závěsná svítidla, inspirativní pohled

redakce

Jak si v bazénu udržovat křišťálově čistou vodu

redakce