INSPIRACE

Designová pultová umyvadla kombinují eleganci a funkčnost

Koupelna není jen místem pro rutinní osobní hygienu, ale často i oázou klidu a místem, kde můžete být chvíli sami. K tomu, abyste se v ní cítili dobře, přispívá i její design a celkový dojem, který umí výrazně ovlivnit výběr umyvadla a doplňků.

Pultová umyvadla: trendy designové řešení

V posledních letech jsou velmi populární pultová umyvadla, umístěná na desce. Jejich nabídka je velmi široká, vybrat si tak můžete umyvadlo podle svého vkusu i potřeb. Nejoblíbenějším tvarem je v současné době ten hranatý, ale k dispozici jsou i kulatá nebo oválná umyvadla různých velikostí. Vybírat lze z širokého spektra vzorů, barev i povrchových úprav. Záleží jen na vás, zda dáte přednost čistě bílé, kovovým odstínům nebo mramoru a vytvoříte si jedinečný design koupelny. Díky množství variant se pultová umyvadla hodin hodí nejen do domácích koupelen, ale i hotelů, pensionů či restaurací.

Design i pohodlné užívání

Oproti tradičním závěsným umyvadlům navíc přináší ta pultová do koupelny další úložný prostor. To je výhodné nejen pro organizaci místa, ale i pro ukládání všech nezbytných hygienických potřeb nebo čisticích prostředků. Lze pod ně snadno umístit skříňku nebo regál, což u většiny standardních řešení možné není. Aby bylo umyvadlo funkční, potřebuje také baterii. I ty se nabízí v mnoha různých provedeních pro dokonalou kombinaci baterie a umyvadla nejen z funkčního, ale i estetického hlediska. U umyvadlové baterie tak můžete zvolit stejnou barvu jako má umyvadlo nebo naopak zvýraznit rozdíl a kombinovat dvě odlišná provedení.

Pokud si nevíte rady s výběrem nebo se nedokážete rozhodnout, nebojte se nechat si poradit od zkušených prodejců. Pomohou vám s výběrem modelu i barvy a poradí i s dalšími doplňky do vaší vysněné koupelny.

Související příspěvky

Jak se neprosedět k pracovní neschopnosti? Výběr židle je důležitý

redakce

Jak oživit interiér

redakce

Neplaťte zbytečně za práci. Žaluzie si můžete namontovat sami

redakce