TIPY

Kvalitní ocelové lodžie včetně jejich zasklení vám dodá společnost PEKSTRA

Stále více majitelů bytových domů nebo majitelů bytových jednotek, chce mít k dispozici i prostornou lodžii. Také tam, kde byly doposud balkony, jsou tyto v opotřebovaném stavu nahrazovány často právě lodžiemi. Nejen u nás, ale i v Evropě, se těší moderní ocelové lodžie, které lze použít na všechny druhy panelových domů, velké oblibě.

Zkušená a ověřená společnost PEKSTRA

Ke stálicím na našem trhu a nejlepším výrobcům v tomto oboru vůbec, patří společnost PEKSTRA. Nabízí nejhlubší ocelové lodžie v České republice. Rozměry zde nejsou limitující, ovšem limity stanovují přání zákazníků, a také statický posudek možného zatížení stavby.

Přednosti prostorných lodžií

Díky svým rozměrům mohou být lodžie od firmy PEKSTRA pro každého majitele malou zahrádkou.

V porovnání s betonovými lodžiemi jsou ty ocelové výrazně vzdušnější, mají lepší tok světla a pro budovu představují menší zatížení, stejně jako jsou menším zatížením pro pozemek.

Na lodžii si můžete nechat instalovat i zasklení. Společně s ním získáte ochranu proti nepříjemnému hluku, prachu, exhalacím, dešti, ale také extrémním teplotám. Mnohé potěší úspora nákladů na vytápění bytu, což mohou být v dnešní době výrazné částky. Zasklení vám jednoduše zpříjemní bydlení, učiní jej pohodlnějším. Zasklení můžete volit v systému rámovém nebo bezrámovém, kdy posuvné skleněné segmenty se pohybují v hliníkovém profilu a zasklení je možné kdykoli otevřít.

Rozšíření lodžie

Věděli jste, že je možné nechat si provést i rozšíření lodžie? Stávající betonovou lodžii lze rozšířit montáží nové balkonové konstrukce. Dá se říci, že vám bude před lodžii namontován nový balkon, čímž dojde ke zvětšení hloubky lodžie. Vzhled pak ovlivní nejvíce výběr výplně, kterou si můžete dle libosti vybrat.

Ať už to bude bezpečnostní sklo, hladký plech, tahokov, trapézový plech, šprušle či kombinaci dvou některých, budete jistě spokojeni.

Související příspěvky

Úklidové společnosti a jejich náplň práce

redakce

Dům, který vám zajistí maximální úsporu? Soběstačný mobilheim

redakce

Pracujete ve své domácí dílně s kovy?

redakce