INSPIRACE TIPY

Navracíme se k minulosti skrze retro svítidla

Retro je současným pojmem, který se objevuje snad ve všech komerčních odvětvích. Setkáváme se s ním jak v hudebním, tak i oděvním nebo nábytkářském průmyslu. Retro však není jen pojmem, ale určitou vizí a snem mnoha lidí s propracovaným smyslem pro detail. Právě tyto důvody vedou renomované návrháře svítidel do zajímavé oblasti, z které k nám přicházejí důmyslné výrobky s nezaměnitelným půvabem. Retro svítidla jsou skvělým doplňkem pro všechny potencionální zájemce o dobovou atmosféru. Zkrátka pro všechny, kteří hledají trochu více než typickou modernu. Jedná se takřka o srdcovou záležitost, proto jsme rádi, že vám můžeme poodhalit rozsáhlou nabídku internetového obchodu Osvětlení-svítidla.

 

Retro svítidla Faneurope

Italská svítidla Faneurope patří k velice vyhledávané značce osvětlení. Jedná se o firmu s typickou snahou určovat aktuální trendy a to i z pohledu retro stylu. Faneurope patří mezi lídry na poli výrobců kreativního osvětlení. Do unikátní nabídky se bezesporu zamilujete i vy.

 

Retro svítidla Kolarz

Poslední významným hráčem v oblasti retro svítidel je společnost Kolarz se stoletou tradicí. V Evropě se jedná o předního specialistu na výrobu dobového retro osvětlení. Svítidla disponují ručně opracovanými prvky. Každý záhyb nebo plocha je vytvořena pod záštitou originality a vytříbeného stylu. Excelentní kolekce je na např. Kolarz Nonna pro vybavení stylové chalupy, domu nebo restaurace.

 

miljo_stanford_1

Retro svítidla se hodí jak do renovovaných prostor, tak i do restaurací, hotelů a všude tam, kde chcete vykouzlit nezaměnitelnou a především stylovou atmosféru.

Související příspěvky

Energetický poradce radí, jak se vyhnout zbytečnému plýtvání tepla a peněz – tipy a triky jak ušetřit

redakce

Kdo Vám kvalitně odstraní fleky a zápach. Čištění koberců, sedaček Ostrava

redakce

Úklidová firma, která perfektně myje a leští okna. Mytí oken Praha

redakce