BYT

Praha 3 a její top 3 místa k bydlení

Městská část Praha 5 je jednou z nejkrásnějších vůbec. O bydlení zde projevují zájem hlavně rodiny s dětmi i mladí lidé, kteří chtějí bydlet ve velkoměstě a současně ve spojení s přírodou. Tyto dva náročné požadavky umí Praha 5 a její nové developerské projekty splnit dokonale! Seznamte se spolu s námi s top 3 místy!

 

  1. Residence Výhledová nabízí i technologické vymoženosti

Prvním z projektů hodných pozornosti je Residence Výhledová, která leží v malebné lokalitě nedaleko Prokopského údolí. V projekt nabízí byty Praha 5 s extra moderní výbavou – do bytů jsou totiž zakomponovány moderní technologie Smart Home a současně i množství nadstandardních prvků, které jsou zárukou super luxusního života. Byty mají například biokrb, whirpool vanu či saunu. V nabídce je 15 bytových jednotek, včetně prostorného bytu 5+kk o užitné ploše 192 m2 se zimní zahradou!

 

  1. Sacre Coeur 2 bydlení několika tváří

Naším druhým tipem pro vás je netradiční projekt Sacre Coeur 2. I tento nabízí luxus a atraktivní lokalitu. Je unikátní rozmanitostí typů bytů. Je možné zde najít lofty, penthousy a dokonce také střešní vily se zahradou. Rezidence současně i maximální bezpečí – rezidenti mohou využívat recepci a zaveden je i kamerových systém. I zde jsou připraveny ke koupi byty o velikosti 4+kk a větší, které jsou ideální pro rodiny!

 

  1. projekt Barrandov Hills – šance komfortu pro každého

Do třetice je to projekt Barrandov Hills, díky kterému si sen o špičkovém bydlení v Praze může splnit kdokoliv. Projekt nabízí byty Praha 5 i o menších dispozicích. Při stavbě bytů byl kladen obrovský důraz na bezpečnost. Byty mají bezpečnostní a protipožární dveře, k dispozici rezidenti mají vrátnici, která funguje 24 hodin denně a do areálu nevpustí nepovolané osoby. I toto místo je proto ideální pro mladé páry i rodiny s dětmi!

 

Pokud uvažujete o koupi bytu, ze všeho nejdříve si zjistěte vaše finanční možnosti – pro základní výpočet poslouží hypoteční kalkulačka.

Související příspěvky

Zapojte se do super Letní akce Michelin 2012!

redakce

Vybírejte osvětlení u profesionálů

redakce

Podkrovní byty plné světla

redakce