INSPIRACE

Žádný nepořádek už vás nerozhodí!

Sníte o pomocníkovi, který bude vždy po ruce, pomůže vám i s většími výzvami třeba i na půdě, kde není elektrika? Držte si zásuvky, váš parťák právě dorazil!

Jedna věc je mít svobodu při úklidu tak absolutní, že vás neomezují zásuvky ani kabely. Opravdu vrchol blaha ale je, když vás neomezují ani nečistoty. Prostě zapnete stroj a vezmete to z jedné vody na čisto! Rozbijí se zavařené okurky nebo limonáda? Nejrychlejším řešením je čapnout vysavač a vysát vše i se střepy. Nejenže se nebudete muset dotýkat skla, ale máte uklizeno frk mrk. Potřebujete rychle vysát auto, zaschlé bláto na koberečcích nebo rozsypané čipsy? Čapnete vysavač a ten si se vším poradí. Není čas ptát se kde je zásuvka, a hlavně to není ani potřeba!

Všestranný a praktický pomocník

Kärcher Vysavač WD 1 Compact AKU je více než jen vysavač. Jeho univerzální konstrukce vám umožňuje nejen suché i mokré vysávání, ale také ho můžete využít jako účinný fukar na listí a drobné nečistoty. Využijete tak i praktické příslušenství pro údržbu auta, jako jsou hubice na čalounění a štěrbinové hubice. Ergonomicky tvarovaná rukojeť a nízká hmotnost zajišťují maximální komfort při úklidu, a díky kompaktním rozměrům a gumovému poutku na uchycení hadice se vysavač snadno skladuje.

Mrkněte na video, kde s novým pomocníkem lépe seznámíte:

Perfektní úklid a bezstarostná údržba

Kärcher Vysavač WD 1 Compact AKU je vybaven kvalitním patronovým filtrem, který zajišťuje dokonalé výsledky. Filtrování suchých i mokrých nečistot je snadné a vy nemusíte řešit starosti s jeho pravidelnou výměnou. Vysavač disponuje prostornou 7 l nádobou na nečistoty, kterou rychle a bezpečně vyprázdníte díky systému „Pull & Push“, čímž ušetříte čas a námahu.

Úklid bez hranic a omezení

Díky bezdrátovému provozu s 18 V li-on baterií Kärcher získáte neomezenou volnost pohybu při úklidu. Už nebudete vázání na elektrickou zásuvku a nebudete se trápit s nepohodlnými kabely. S Kärcher Vysavačem WD 1 Compact AKU můžete vysávat až 20 minut na jedno nabití, a to s maximálním výkonem a bez kompromisů. Baterie i nabíječky jsou navíc kompatibilní s dalšími aku produkty Kärcher na platformě 18 V, což vám poskytuje více možností a flexibility.

Více informací o pomocnících Kärcher naleznete na www.karcher.cz.

Související příspěvky

Pohodlí domova

redakce

Uvažujete o pergole? Jednejte včas!

redakce

Vydělejte balík s Poolone!

redakce