Search

Nábytek z masivu – opravdová kvalita

Interiér vybavený nábytkem z masivu oceníte nejen vy sami, ale také všichni, kteří do tohoto interiéru zavítají. Pokud vám tedy jde o opravdovou kvalitu, rozhodně vsaďte na nábytek z masivu. Už žádné zdraví škodlivé výpary, které se do interiéru uvolňují z nábytku vyrobeného z dřevotřísky. V případě dřevěného nábytku z masivu bude interiér jednoznačně provoněn vůní dřeva.

 

Praktické postele z masivu

Rám, který je nosnou konstrukcí každé postele z masivu, tvoří zároveň její design. Výběr postele z masivu, která bude lahodit vašemu oku, při široké nabídce postelí z masivu na nabytekmirek.cz (například manželských postelí z masivu) neměl být problém. Z hlediska zdravého spánku jsou odborníky nejčastěji doporučovány postele z masivu na nožičkách. Z jakého důvodu? Při kombinaci s vhodným roštem a matrací je totiž zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu, a tedy i potřebné odvětrávání matrací.

 

Nejen manželskou postel z masivu

I ostatní nábytek by měl být ze dřeva, přesněji řečeno z masivu. Ložnici můžete vybavit různými komodami, šatními skříněmi, truhlami a nočními stolky.

Nábytek z masivudesignový nábytek, rustikální nábytek, Provence nábytek nebo selský nábytek upřednostněte i při zařizování obývacího pokoje. Dodáte tak interiéru jedinečný a nadčasový rozměr.

 

Masiv doma i na zahradě

Když už budete zařizovat interiér nábytkem z masivu, nesmíte vynechat ani kuchyň. Doby, kdy jídelní stůl masiv dub trůnil pouze ve venkovských domácnostech, jsou naštěstí dávno pryč. Dnes si můžete jídelní stůl z masivu dopřát i v případě, že bydlíte v panelákovém bytě a celý prostor zařizujete v minimalistickém duchu. Stačí nakouknout do e-shopu nabytekmirek.cz a zjistít, že nábytek z masivu může provonět nejen celý váš byt, dům nebo chalupu. Že může trůnit i na zahradě v podobě zahradního nábytku (zahradní sety a zahradní sestavy).
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *