DŮM

Jak vybrat tepelné čerpadlo na klíč?

Tepelná čerpadla jsou stále žádanější. Pokud se i vy rozhoduje, jaký zdroj získávání energie pořídit, podívejte se na náš článek, kde vám čerpadla představíme, ale především upozorníme na to, co by měla firma, zabývající se montáží, poskytovat.

Kdo provádí montáž tepelných čerpadel?

Nemusíte znát přesný princip mechaniky, jakou mají tepelná čerpadla. Abyste však měli představu, proč se jedná o ekonomicky i ekologicky úsporné zařízení, tak nadneseme, jak fungují. Tepelné čerpadlo je zařízení s kompresorem a ventilací. Teplo přijaté z okolí daného objektu (vzduch, země, voda) čerpadlo převede na vyšší teplotní hladinu, čímž lze vytopit objekt nebo ohřát vodu. Je jedno, zda je kolem tropické vedro nebo chlad, tepelné čerpadlo přizpůsobí výkon. Je však nutné uzpůsobit dané zařízení tak, aby zvládlo pracovat s rozpětím teplot v dané oblasti, důležitá je i velikost objektu, kterou by zařízení mělo umět vytopit. Tepelné čerpadlo tedy přijímá energii z přírody, tudíž nehrozí, že ta vám zvýší poplatky o stovky procent.

Firma na tepelná čerpadla

Nemusíte vědět vše o tepelných čerpadlech. Pokud narazíte na solidní firmu, tak ta vám vše vysvětlí i jako laikovi, zodpoví veškeré dotazy, jak funguje tepelné čerpadlo vzduch/voda. To je první kritérium, podle něhož můžete vybírat společnost, jejíž služeb využijete. Dalším vodítkem jsou reference montáží tepelných čerpadel, které firma realizovala. Jednak se seznámíte s prací dané společnosti, a také uvidíte, že má za sebou dostatek kvalitní práce. I stabilita a tradice společnosti jsou zárukou kvality. A nejen to, vám se naskýtá i možnost dalšího servisu, případně lze odkázat na služby i někoho dalšího ve vašem okolí, kdo pak nebude tápat, jakou společnost zvolit.

Reference realizací tepelných čerpadel. Zdroj ARPEG.cz

Tepelná čerpadla na klíč

Ideální je, když si necháte udělat tepelná čerpadla na klíč. Taková řešení nabízí společnost ARPEG, jež je spolehlivým dodavatelem fotovoltaiky u nás. Mají bohaté zkušenosti, k dispozici vám bude expertní realizační tým přímo této společnosti, žádných subdodavatelských služeb se nebojte. Experti s vámi detailně projdou možnosti, které se vám naskýtají, na míru vám navrhnou ideální řešení. Poradí i jak na dotace na tepelné čerpadlo, potěší vás i minimální záloha předem, jež činí 20 000 Kč. Firma ARPEG nabízí nejlepší výrobky, mezi ně patří i tepelné čerpadlo Viessmann, pyšnící se vysokou německou kvalitou. Prohlédněte si realizace tepelných čerpadel ARPEG.

Zdroj: ARPEG.cz

Montáž tepelných čerpadel – kvalitně a výhodně

V ARPEG především objektivně zhodnotí, zda je váš dům vhodný pro tepelné čerpadlo, či nikoli, nebudou vás tzv. vodit za nos. V onom druhém případě společnost vymyslí jinou cestu, která bude rovněž efektivní. V případě aplikace tepelného čerpadla firma zvolí jeho ideální výkon, aby fungovalo co nejúsporněji. Sami zkušení technici vám vysvětlí úskalí „slabých“, či naopak „předimenzovaných“ čerpadel. Daný přístroj také umístí vhodně tam, kde nebude rušit ani vás, ani sousedy. Co se týká realizace, tak společnost vám nejpozději do 3 měsíců namontuje daný produkt. Během realizace vám vysvětlí veškeré technické záležitosti a nemusíte se obávat, že by uprostřed prací vznikla prekérní situace, jako např. neprovedené revize, nezajištění dotace či další finanční nároky od montážní firmy nad rámec vaší smlouvy. Solidnost je na prvním místě, s čímž souvisí i perfektní montáž. Právě tu ARPEG zajišťuje i proto, že disponuje vlastním týmem (elektrikáři, certifikovaní instalatéři, revizní technici, oddělení na vyřizování dotací či technické oddělení), tudíž se nebude vymlouvat na subdodavatele, jak to činí jiné firmy. Zkrátka si zde hlídají dané práce od A až do Z.

Související příspěvky

Jediná šance k navázání kontaktu s přírodou je zelená střecha

redakce

IMITACE POHLEDOVÉHO BETONU

redakce

Starý dům v novém kabátě!

redakce