DŮM

Jak výrazně ušetřit za energie v domácnosti?

Zónová regulace představuje ideální prvek pro moderní automatizaci domácnosti. Chcete-li se tedy o ní dozvědět více, jsou následující řádky určeny právě Vám.

Pokud se zaměříte na výdaje v domácnosti, zřejmě zjistíte, že lze v mnoha oblastech poměrně dost ušetřit. Můžete sice namítnout, že takové výdaje jistě nejsou nijak enormní, nicméně ušetříte-li něco tady a něco zase tam, ve výsledku se může jednat o zajímavé částky. Někdy navíc skutečně jde o zbytečnou finanční zátěž. Sem lze samozřejmě zařadit např. výdaje za topení. S pomocí kvalitní zónové regulace se Vám ovšem nabízí řešení!

 

Co je vlastně zónová regulace?

Zónová regulace Vám dopomůže k ideální teplotě ve všech místnostech. Někde se pochopitelně topí méně než jinde a navíc se požadavky na teplotu v jednotlivých místnostech mění i v průběhu dne, tedy když jste např. v práci, spíte atd. S prvotřídní zónovou regulací Siemens nicméně získáte i spolehlivé řízení ventilace, přípravy teplé vody či klimatizace. To vše za pomoci řídící jednotky a kvalitních detektorů.

 

Proč zvolit zónovou regulaci?

Regulace vytápění, a nejen jeho, není zejména ve starších budovách na převratné úrovni. Právě naopak. Zónová regulace je v takovém případě vskutku zajímavou inovací, která Vám umožní ušetřit spoustu peněz, jež poté můžete použít jinde. Se zónovou regulací tedy dosáhnete výrazné snížení spotřeby energií, a tím pádem je takové řešení velice pozitivní i pro životní prostředí. Systém zónové regulace lze použít jak v nových budovách, tak i ve starších domech. Montáž těchto systému není časově náročná.

 

Systém Synco Living od Siemensu

Představujeme Vám Synco Living, jde o inteligentní systém automatizace domácnosti, který se vztahuje na pestrou škálu funkcí. Synco Living s kvalitními detektory Siemens zajišťuje praktické a efektivní řízení vytápění i dalších výše zmíněných procesů, ale také ovládání světel a rolet, a to při snadné obsluze, spolehlivosti i větším bezpečí. Díky odečítání údajů o spotřebě tepla, vody, plynu a elektrická energie navíc budete vždy vědět, jak na tom v těchto oblastech jste. Systém lze doplnit i o sadu bezpečnostních čidel, díky čemuž budete mít ihned přehled o tom, jestli jste někde nenechali otevřené okno či dveře.

 

 

Související příspěvky

Jak vybrat tu správnou čistírnu odpadních vod? Rozhodují kvality výrobců.

redakce

Sháníte nerezové trubky?

redakce

Řešíte nová okna? Obraťte se na specialisty

redakce