BYT

Předsíň jako ze škatulky

První místo, které vás v domě reprezentuje, je předsíň. Její podoba na člověka dýchne, aniž by do domácnosti vůbec musel vstoupit, a tak je poměrně důležité udržovat ji v čistotě. K tomu však nepostačí „pouhé“ vytírání a zametání podlahy. Velmi důležité je mít k dispozici také dostatek prostoru, kam odložit kabáty, boty, deštníky a další nezbytnosti, které čas od času potřebujete popadnout a vyrazit do práce, případně také do školy. Internetový obchod Nábytek v Kostce nabízí kvalitní vybavení do vstupní haly, který bude splňovat veškeré vaše potřeby.

Čemu dáte přednost?

Ti z nás, žijící v panelovém bytě, si bohužel nemohou dovolit samostatný pokoj pro šatnu, a tak musí mít prostor na skříň pro sezónní svršky a také obutí právě na chodbě, v předsíni či ve vstupní místnosti. Jestliže do této skupiny spadáte, pak možná dobře využijete předsíňové stěny, kterých je na Nábytek v Kostce k dispozici několik.

Jako první si pojďme představit rustikální předsíňovou stěnu MEXICANA GAR10D, do níž schováte vše, co bude potřeba. Najdete v ní místo jak na pár bund a dlouhých kabátů, tak i na boty, které v daném období právě nosíte. Najdete v ní místo jak na pár bund a dlouhých kabátů, tak i na boty, které v daném období právě nosíte. Pokud příliš místa na výšku nepotřebujete a nevadí vám, že bundy nebudou schovány za dvířky stěny, nabízí se také alternativa v podobě rustikální stěny MEXICANA GAR1, která má kromě věšáků a dvou skříněk pro boty také vrchní poličku, do které můžete v hezkých úložných boxech skladovat deštníky, čepice, šátky nebo rukavice.

Jestliže však samostatnou šatnu máte, můžete prostornou vstupní halu vybavit například komodou, která nejen že poskytne dostatek úložných prostor, ale poslouží také jako místo pro dekorace. Umístěte na ni krásnou vázu plnou sezónních květin, v zimě ji ozdobte vánoční tematikou a připravte vstup do domácnosti, na který budete moci být pyšní.

Proč nakupovat na Nábytek v Kostce?

Nábytek v Kostce je výrobcem, jenž pro výrobu nabízeného nábytku používá kvalitní masiv, který získává z evropských lesů.  Neváhejte a nakupujte kvalitní nábytek z masivu, vybavíte jím kompletně celou domácnost, ve které bude sloužit po dlouhá léta.

Související příspěvky

Prostor pro kreativní nápady musí dýchat

redakce

Jak na rekonstrukci bytového jádra

redakce

Jaké triky používají mazaní bytoví zloději? Ochraňte svůj domov a investujte do bezpečnostních dveří

redakce