ZAHRADA

 Jak vyřešíte zahradní chatku bez zbytečné práce?

Pokud jste si právě pořídili novou zahradu, pravděpodobně vám ji předchozí majitel předal s chatkou v naprosto žalostném stavu. Pokud se nechcete trápit a bát se o své zdraví, určitě ji nahraďte bezpečnější a úspornější variantou. Jaké řešení vychází nejlépe z hlediska ceny a kvality?

Dřevostavba na objednání

V dnešní době existuje spousta zajímavých možností, díky nimž si zajistíte spolehlivý přístřešek bez jakýchkoliv složitých stavebních prací. Zdaleka nejpopulárnější možností je však klasická dřevostavba. Ta ideálně doplňuje samotný vzhled zelené zahrady, a nejen to. Tento přírodní materiál s sebou zároveň přináší celou řadu benefitů.

Zahradní domky ze dřeva vám dopřejí skvělou tepelnou izolaci, která v létě ochladí, zatímco v chladnějších dnech naopak zahřeje. K tomu připočtěte i poměrně nízkou hmotnost, díky čemuž mohou dodavatelé snadno přivézt celou konstrukci a ihned ji umístit na požadované místo.

Vyberte si sami

Oblíbenou variantou je například zahradní domek Herold A3333 Premium s terasou. Ten vám poskytne 9,6 metrů čtverečních vnitřní plochy a 3,5 metrů čtverečních vnějšího prostoru. Konstrukce je řešená s pomocí masivních lepených hranolů, takže snadno přečká i nejnáročnější podmínky. Ještě před samotným objednáním si můžete celý produkt nechat upravit podle vašich přání. Více oken? Jiné umístění dveří? Hračka!

Vybraný typ samozřejmě není ani zdaleka jedinou možností. Raději se podívejte sami na webové stránky pod výše vloženými odkazy a projděte si pestrou nabídku produktů. Dostanete se do prostředí známého e-shopu Skluzavky.cz, kde pořídíte nejen zahradní domky, ale i zahradní houpačky, koupací sudy, dětská pískoviště, workout hřiště a mnoho dalších součástí venkovního pozemku. To vše s rychlým doručením až k vám.

Související příspěvky

Zahradní posezení by mělo mít kvalitní zastřešení

redakce

Duben na zahradě – jaké práce provádět v dubnu?

redakce

Ideální terasa je ze dřeva

redakce