ZAHRADA

Zahrada podle vašeho gusta!

Zahrada tvoří nedílnou součást lidských příbytků. Po krásné oáze, kde by mohl příjemně relaxovat, a která by zároveň byla snadná na údržbu, touží nejeden z nás. Každá zahrada však vyžaduje určitou péči, aby vám šla práce pěkně od ruky, pořiďte si kvalitní nářadí a pomůcky, které vaše úsilí značně zefektivní – ať už jsou to rukavice, sekery, rýče, sekačky, či výkonnější pomocníci ve formě zahradních riderů či traktorů, které ocení hlavně majitelé rozlehlejšího pozemku.

 

Pastva pro oči

Bez ohledu na to, jestli je to prostor malý nebo velký, vytvořte si ho k obrazu svému. Pokud nevíte jak na to, svěřte se do rukou odborníků. Personál zahradního centra si s realizací zahrady hravě poradí, upraví ji a zrekonstruují. Postarají se také o její údržbu, prořežou stromy, osadí zahradní plochy. Právě rostliny, které jsou nezastupitelnou součástí živé přírody, by na ní rozhodně chybět neměly. Vybírat můžete z širokého sortimentu venkovních rostlin, ovocných stromů, trvalek i letniček, které jsou vhodné i do truhlíku na balkon nebo terasu. Velké množství barevných variací nádherně prozáří celou zahradu. Pokud si chcete pěstovat své vlastní šťavnaté ovoce v bio kvalitě, pak potřebujete ovocné stromy, které budou zároveň krášlit zahradu celý rok. Ideální doba na jejich vysázení je právě teď na podzim. Aby bylo co sklízet, nezapomeňte je zalévat, přihnojovat, prořezávat a chránit před škůdci a nemocemi.

dsc3913zmenavelikosti

Dekorační prvky

Oživit a zútulnit zahradu pomůže keramika a další dekorace, které podtrhnou celou její krásu a vtisknou jí jedinečnost a osobitý ráz. Ozdobte jimi skalku, trávník nebo zahradní jezírko, umístit je můžete i na balkon nebo terasu. Originální keramika poslouží také jaké skvělý dárek. Díky vysoké trvanlivosti a odolnosti jí nevadí ani povětrnostní vlivy či mráz. Vytvořte si zahradu, která bude krásná a funkční a bude vás přímo vybízet k pohodovému trávení volných chvil na čerstvém vzduchu.

Související příspěvky

Zimní zahrady HOBBYTEC nyní s ještě větším výběrem

redakce

Harmonická zahrada: tušíte, kde v ní načerpat energii?

redakce

Potrápilo vás letos sucho? Jímka na dešťovou vodu pomůže.

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.