BYT

Krásné bydlení v Praze 4: Blízko přírody i centra

Sháníte nové bydlení, toužíte po klidu, ale zároveň potřebujete být blízko centra Prahy? Pak vám prozradíme, že v Modřanech vzniká krásná čtvrť novostaveb. U Vltavy, v přírodě, nedaleko golfového i tenisového hřiště. Bude Zahálka váš nový domov?

Bydlení na Praze 4 – Zahálka

Nová malá moderní čtvrť v Praze 4. Taková je Zahálka. Pokud znáte Modřany, možná víte, kolem Vltavy již stojí novější domy, prostoru je tam však ještě dost, takže pás příjemného bydlení pokračuje. Zahálka nabízí sedm nadstandardních bytových domů (nyní se staví poslední etapa), kolem jsou prostorné parky s desítkami stromů, krásná hřiště, jsou zde půvabné louky a fascinující je biokoridor přírodního potoka. Své kouzlo má i Vltava, která umožňuje kotvení lodí, některé jsou proměněny v restaurace. Přilehlá cyklostezka nabízí prostor pro sporty. Novostavba na Praze 4 vám nabízí půvabné bydlení.

Nové byty 2kk – praktické a stylové

Bydlení v přírodě, které však zdobí výdobytky civilizace, jako jsou právě hřiště, restaurace, obchody atd., se snoubí s dostupností k centru. Z Modřan vám tam přímo dojede tramvaj za čtvrt hodiny. Ráno vyrazíte do ruchu velkoměsta a do práce, večer se vrátíte do klidného domova. A bude to mít s parádním výhledem! Novostavby u Hodkoviček a starých Modřan vytváří nádherné zázemí pro vás i vaši rodinu. Můžete si koupit investiční 1kk, nejčastěji žádané nové byty 2kk až velkorysé 5kk. Architekti vymysleli jednotky tak, že luxusní výhled do zeleně, na hladinu Vltavy zarámovali do co největších oken a ještě každému bytu přidělili terasu. Nejde o neosobní bydlení, projektanti mysleli na to, že se tu budou potkávat sousedé, protože míst k venkovním aktivitám je spousta. Kromě hřiště pro děti tu bude i hřiště zvířecí, dále amfiteátr, komunitní zahrada a v ní hmyzí domek. No není to ráj?

Související příspěvky

Podlahové topení versus radiátory: které jsou lepší?

redakce

Chytré tipy jak na kabely

redakce

Proč bezpečnostní kování?

redakce