TIPY

Máte zájem o nové balkony nebo lodžie? Pak volte kvalitního českého výrobce

Spousta z nás žije v bytech, jejichž součástí jsou i balkony nebo lodžie. Ty je potřeba udržovat ve výborné kondici, a pokud jsou používány už desítky let, zpravidla si žádají rekonstrukci. Díky balkonům a lodžiím jsou byty komfortnější, majitelům umožňují užívat si volno i venku, zvyšují hodnotu bytu a s použitím kvalitních materiálů mohou být bezúdržbové, přičemž mají vysokou životnost. U nás je vyrábí společnost PEKSTRA. Ať už chcete nahradit staré balkony nebo lodžie novými, či je chcete realizovat na panelovém domě, kde nikdy nebyly, s důvěrou se obraťte právě zde.

Proč právě PEKSTRA

Společnost má více než 30letou tradici, je významným výrobcem závěsných balkonů a samonosných lodžií v ČR i na Slovensku. Výhradním zástupcem pro SR je firma Kaczer s.r.o. Odborníci vám poradí, doporučí nejlepší řešení s ohledem na konkrétní situaci nemovitosti, vyhotoví cenovou nabídku, a pokud se pro ni rozhodnete, vše provede rychle a bez zbytečného zatěžování obyvatel domu hlukem, prachem či jinými nepříjemnostmi týkajícími se rekonstrukce.

Kvalitní balkony pro každý dům

Společnost nabízí balkony vhodné pro každý typ bytového domu. Řešení najdete, ať už chcete balkon pro novostavbu, nebo dům rekonstruovaný, a to i tam, kde doposud žádné balkony nebyly. Pokud nemá nemovitost nosné obvodové zdivo, je zde nové technické řešení v podobě balkonů uchycených stropními táhly. V nabídce nechybí ani atypické balkony, které jsou vyráběny zakázkově tak, aby vyhověly výběru a projektu klienta. Konstrukce balkonů může být různá, stejně jako krytí podlahy a celkový design.

Poptávejte i moderní lodžie

V posledních letech jsou velmi oblíbené lodžie a jejich rozšíření. PEKSTRA nabízí nejhlubší lodžie u nás. Zdejší ocelové lodžie jsou díky rozměrům malou zahrádkou, jsou také vzdušnější, světlejší a jsou menší zátěží pro budovu i pozemek.

Více na pekstra.cz.

Související příspěvky

Na co se soustředit při rekonstrukci bydlení

redakce

Vánoční dekorace a světelnou výzdobu je lepší vybrat v e-shopu z pohodlí domova

redakce

Rekonstrukce bez starostí

redakce