Search

Ruukki CZ s.r.o.

Ruukki CZ s.r.o.
Ruukki CZ s.r.o.
Finská společnost dodávající na český trh střešní krytiny, okapy a bezpečnostní prvky z vysoce kvalitní finské oceli s oboustrannou povrchovou úpravou.

Střechy od společnosti Ruukki jsou charakteristické pověstnou finskou kvalitou. Jsou vhodné pro renovace i nové stavby. Díky naší pestré škále střešních krytin budete mít jistotu, že získáte krásnou a odolnou střechu, jejíž údržba bude velmi snadná.

Naše střechy jsou navrženy do náročného podnebí takovým způsobem, aby odolaly dlouholetému působení proměnlivých klimatických podmínek – od letního horka, přes podzimní deště až po ledovou zimu.

Jedinečné odolné povrchové úpravy zajistí ochranu před škrábanci a korozí

Jednou z klíčových výhod, které s našimi střechami získáte, jsou jedinečné povrchové úpravy Purex™ a Pural™. Ty propůjčují povrchu střechy bezkonkurenční odolnost a efektivně jej chrání před škrábanci a korozí způsobenými sněhem a ledem. Rovněž zajistí, že barvy nebudou vlivem slunečního UV záření blednout.

Povrchové úpravy Purex a Pural jsou skvělým doplňkem k odkazu a know-how společnosti Ruukki v oblasti ocelových střech. Tyto povrchové úpravy jsou dostupné ve špičkových barvách vysoké jakosti.

http://www.ruukkistrechy.cz
257311040
  • Ruukki CZ s.r.o.
  • Ruukki CZ s.r.o.
  • Ruukki CZ s.r.o.

Send Message to listing owner

Ruukki CZ s.r.o.