Search

Neplaťte zbytečně za teplo, které vám uteče

Některé věci stále odkládáme nebo na ně prostě myslíme až když jsou potřeba. Vysoké náklady za vytápění rodinného domu nebo jiného samostatně stojícího objektu nás tak vždy zaskočí a slíbíme si, že s tím „něco uděláme“. Jenže pak je po sezóně a my řešení odložíme na podzim a pak jsme znovu zaskočeni zimou. Řešení, jak snížit náklady, je přitom snadné: izolujte.

Nečekejte, až se zima zeptá, co jsi dělal v létě. Není nutné čekat na léto, foukaná minerální izolace se aplikuje rychle, čistě, funguje okamžitě a navíc ji lze aplikovat i v zimě během topné sezóny. Není tak důvod čekat na potom, příště nebo až skončí topná sezóna. Většina majitelů domů, kteří jsou si vědomi, že náklady na vytápění jsou vysoké, si na celkové vyúčtování dává peníze raději stranou. Výše konečné faktury je jinak citelným zásahem do rodinného rozpočtu, nemusí to tak ale být navždy.

Nízká počáteční investice a následné snížení výdajů až o třetinu už v první topné sezóně jsou přesvědčivé argumenty, proč izolovat. Foukaná minerální izolace je řešení, jak zabránit unikání tepla z objektu a naopak ho udržet tam, kde potřebujeme a tím snížit náklady. Slabým místem v jinak i dobře zatepleném domě je strop a střecha. Moderní technologie foukané minerální izolace, která stropy izoluje a udrží tak teplo tam, kde má, tento problém řeší. Stejně jako lidem může zmizet až třetina tělesného tepla skrz holou hlavu bez čepice, je tomu i v případě obytných domů, většina tepla zkrátka unikne stropem. Po jeho izolaci dojde k výraznému snížení unikajícího tepla a tedy neustálé nutnosti objekt vytápět.

Aplikace foukané izolace je rychlá a neznamená stěhování půlky domácnosti, ba dokonce neruší obyvatele z běžného chodu domácnosti. Nečeká vás při ní ani po ní nepořádek, špína a prach po celém domě, vše probíhá čistě a rychle. Izolační materiál je na místo určení dopraven hadicí, která je napojena na cisternový vůz stojící před domem. Veškerá neskladná technologie tak zůstává venku, dovnitř skrze dveře vstupuje pouze odborný pracovník a izolace se na místo urční dostává malým otvorem právě pomocí technologie foukání. Právě proto lze realizaci provádět kdykoli, v létě i v zimě. Samotná aplikace zabere jen několik hodin a izolace začíná fungovat ihned. V létě pomáhá udržet v domě příjemnou teplotu bez přehřívání místností, v zimě zabraňuje úniku teplého vzduchu skrz strop a střechu. Foukaná minerální izolace nenasákne vodu, neslehne ani nezmění objem, je nehořlavá a odolná proti plísním, škůdcům, hnilobám a hlodavcům. Záruka na ni je pět let a první nezávazné posouzení nemovitosti s vypracováním nabídky je zdarma.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *