TIPY

Jak na úklid bytových domů

Teď se nebavíme o rychlém přetření několika málo schodů vedoucích do vstupní haly bytového domu, ale o pečlivém úklidu. Takovém, který za sebou zanechá jasně identifikovatelnou stopu čistoty a dokonalého vzhledu společně s příjemnou vůní. Pokuste se sami sebe zeptat – jak na úklid bytových domů a na malou chvilku zapomeňte na dobový obrázek z minulosti, kdy starší paní v důchodu namáčí hadr v kbelíku se špinavou vodou.

V dnešní době to jde udělat úplně jinak. Na jednu stranu ušetříte sílu a energii, kterou musela vynaložit na úklid starší paní a na druhou stranu se během velmi krátké chvíle dočkáte efektivního výsledku. Objednejte si úklidovou společnost.

 

A nezapomenou na okna?

Ptáte se jak na mytí oken? Na tuto otázku v souvislosti s objednanými službami existuje jednoduchá odpověď. Pokud se svěříte do péče odborníků, nemusíte se starat o strach z výšek, pádu či o nejistý výsledek.

Přenechte veškeré starosti s mytím oken i ve výškách na specialistech z oboru a  za celkem rozumnou cenu se přijďte podívat až na výsledek či průběh objednané práce. V řadách společnosti Remias jsou i zkušení horolezci, takže se nemusíte obávat, že by zrovna ta vaše budova byla až příliš vysoká.

 

Úklidové práce  od Remias

Profesionální úklidové práce od společnosti Remias nejsou jen o čisté podlaze v administrativních budovách, ale o čistém vzhledu celé budovy ze všech úhlů pohledu bez ohledu na její tvar, velikost či výšku.

Odpočiňte si pro tentokrát a objednejte si služby profesionálního týmu Remias, který se nezalekne žádné výzvy. Úklid bytových domů si lze před objednat dle vlastních požadavků a nároků dané budovy. S ohledem na frekvenci pohybu obyvatel lze přistoupit k pravidelnému týdennímu úklidu nebo se spokojit s úklidem bytového domu 2x do roka. Všechny detailu si už domluvíte přímo se společností.

Související příspěvky

Ekologické vytápění je v kurzu

redakce

Co miluji na studentském životě? Párty, nezávislost a zase párty

redakce

Jak vyzrát na kunu jednou provždy

redakce