TIPY

Hledáte mobilní sklad? Objevte skládací kontejnery Kovobel

Sháníte mobilní sklad, přístřešek na vozidlo, kola, dřevo nebo zahradní techniku? Už nemusíte! Skvěle vám k těmto účelům poslouží skladový kontejner. Kde ho seženete?

Výroba kontejnerů je předmětem podnikání známé české společnosti Kovobel. Ta na trhu působí již od roku 1968 a ve svém portfoliu má dva diverzifikované produkty: skládací skladovací kontejnery a technologická zařízení pro chov drůbeže. Společnost však není pouhým prodejcem. Své výrobky i vyrábí, a to od samotné konstrukce až po finální úpravy. Skladový kontejner vám zkrátka dodá v podobě, jakou si určíte.

Mobilní sklad

Skladovací kontejner Kovobel je primárně určen k uskladnění zboží či materiálu různého druhu včetně toho stavebního. Jedná se navíc o praktický mobilní sklad, který je možné snadno přemisťovat. Jakmile doslouží na jednom místě, snadno ho rozložíte, převezete na jiné místo a tam ho stejně snadno rozložíte.

Přístřešek na auto, motocykl i přívěs

Nemáte garáž pro své auto, motocykl, čtyřkolku nebo přívěs? Ani ji nepotřebujete. Skladovací kontejner je totiž možné vybavit dvoukřídlými dveřmi (jak na čelní, tak i boční stěně). A hned budete mít k dispozici perfektní, a hlavně cenově dostupnou garáž.

Zahradní sklad

Nemáte kde uskladnit zahradní techniku? Už máte! Opět se nabízí skladový kontejner, do něhož se vejde vše, bez čeho se žádný zahradník neobejde. Zahradní sekačka, křovinořez a veškeré zahradní nářadí.

Přístřešek pro kola

Skladovací kontejner je ale vhodný i pro skladování kol a dalšího cyklistického vybavení. Nabízejí se totiž kontejnery jak v uzavřené, tak i otevřené verzi. V kontejneru je ale možné skladovat i dřevo, popelnice a další předměty, které potřebujete mít po ruce, ale nechcete je mít přímo na očích.

V nabídce navíc jsou kontejnery různých velikostí, z nichž si zcela určitě vyberete ten, který bude maximálně vyhovovat vašim požadavkům.

Související příspěvky

Proč nekupovat levné umělé vánoční stromky, ale raději ty kvalitní?

redakce

Edison by bledl závistí

redakce

Chcete vařit rychle a chutně? Pořiďte si pomocníka

redakce