Search

Vedra jsou pryč, pojeďme na výlet!

Počasí je k nám už konečně milosrdnější a teplota venku klesla na takovou tu ideální, při které můžeme vyrazit ven na pořádný výlet. Sluníčko sice svítí, ale vzduch už je příjemnější a tak se nezadýcháte při prvním kroku. Zkrátka přichází výletnické období. Ať už patříte mezi ty, co upřednostní pohodu jen ve dvou, nebo máte na rádi celou rodinu hezky pohromadě, neobejdete se bez pořádného balení. Co si na takový podzimní výlet do přírody ideálně zabalit? Za nás je to určitě mobilní čistič, díky kterému můžeme své pohorky, kočárky, kola a ostatní výbavu jednoduše umýt před tím, než vše naskládáme do auta. A tak se z výletu vracíme vždy rovnou připraveni a natěšeni na další zážitky.

Pro milovníky dobrodružství, kteří jednoduše jen tak doma neposedí je mobilní čistič Kärcher OC 3 Adventure Box ideálním parťákem pro všechny jejich bláznivé cesty. Jeho integrovaná lithium-iontová baterie a odnímatelná nádrž na vodu umožňují používání i bez přípojky elektrické energie a vody.

Kärcher OC 3 čistí šetrným, ale efektivním plochým nízkotlakým paprskem vody vhodným pro citlivé povrchy, jako je outdoorové vybavení, tříkolka nebo kočárek pro výlety v přírodě s vašimi nejmenšími. OC 3 je vybaven LED kontrolkou, která signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Čistič obsahuje i široké příslušenství včetně univerzálního kartáče s měkkými štětinami, který lze umístit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty. Sací hadice dokonce dovoluje využívání vody i z alternativních vodních zdrojů, jako jsou například kanystry či barely.

Chcete se podívat, jak mobilní čistič funguje? Prohlédněte si video.

Na své si s takovým pomocníkem na cestách přijdou i maminky s dětmi. Každá určitě ví, jak může být dětský kočárek po takovém pořádném rodinném výletě zašpiněný. Pokud tedy nechcete auto po každém výletě do přírody celé vysát a umýt, jednoduše věci před naskládáním do auta opláchnete.

Další šikovné tipy najdete na www.karcher.cz nebo na www.svetcisteni.cz .
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *