INSPIRACE

Kupujete nemovitost? Přizvěte si odborníka, aby vyjednal výhodnější cenu

Koupě nemovitosti je mnohdy celoživotní investicí, při níž jde o životní úspory, nejste-li zrovna investor a obchod s realitami neprovozujete s podnikatelským záměrem. Tento krok si proto žádá odpovídající péči a především zkušenosti, abyste za vysněnou nemovitost nezaplatili více, než je její skutečná a tržní hodnota.

Chystáte se kupovat svou vysněnou nemovitost, ale neorientujete se v realitní problematice? Bojíte se koupit nemovitost přímo od majitele či nevěříte zprostředkovateli obchodu? Nerozumíte smlouvám, které jsou velmi důležitou součástí realitní transakce? A především byste rádi ušetřili peníze? Pokud jste si alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, jste ideálním adeptem na vyhledání profesionální podpory při prodeji nemovitostí. Do koupě nemovitosti vložíte spoustu peněz, proto se nevyplatí žádnou fázi celého procesu uspěchat. Uspěcháte-li to, bude to jen k vaší škodě.

„Pro naše klienty nabízíme novou službu osobního poradenství. Jako profesionálové s desítkami let zkušeností v oboru umíme vyjednat lepší kupní cenu, důkladně prověřit nemovitost po právní stránce a celý proces ohlídat tak, abychom klientovi takzvaně kryli záda,“ říká Jakub Kindl, spolumajitel rodinné realitní kanceláře Domov Reality, která se už 25 let specializuje na reality v oblasti Prahy, Berounska a středních Čech.

Jakmile si vyberete svou vysněnou nemovitost, účastní se realitní odborníci druhého kola prohlídky, kdy si nemovitost fyzicky prohlédnou, upozorní na zjevné a případné běžně se opakující technické problémy, kterými nemovitost může trpět. Zkušení odborníci umí klást vhodné otázky prodávajícím a všímají si důležitých aspektů nemovitosti, které běžně zůstávají laickým očím skryty.

Odborníci nemovitost prověří také po právní stránce, pomohou najít případné vady a díky získaným zkušenostem minimalizují rizika. Tato služba vám proto může ušetřit spoustu starostí, peněz a hlavně času. „Dohlédneme za klienty na kompletní právní dokumentaci spojenou s převodem a ohlídáme celý peněžní tok přes úschovu peněz. My vždy jen doporučujeme, finální slovo má klient. Bohužel v dnešní době stále dochází k množství podvodů a chyb při převodech nemovitostí, i to je důvod, proč doporučujeme nákup nemovitosti svěřit odborníkům,“ radí Jakub Kindl.

Vyjednání lepší ceny

„Díky osobní prohlídce nemovitosti, perfektní znalosti trhu a reálných cen jsme pak schopni s majitelem či makléřem, který má prodej na starosti, lépe jednat a vhodně argumentovat, abychom klientovi vyjednali slevu. Přeci jen makléř či prodávající s profesionálem jedná jinak než s koncovým klientem. Je to náš denní chleba a vy díky tomu šetříte své finance, které pak můžete raději použít třeba na vybavení či rekonstrukci nemovitosti.

Související příspěvky

Dopřejte svému interiéru italskou eleganci

redakce

Běhouny aneb trendová dekorace posledních let

redakce

Při výběru dílenského nábytku myslete na jeho odolnost a funkčnost!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.