TIPY

Originální dárek v podobě jedinečných vůní do ložnice

Ložnice je úzce spjata s odpočinkem, relaxací a místem, kde načerpáváme sílu do dalšího dne. Právě z těchto důvodů je vhodné si v tomto prostředí vytvořit optimální podmínky pro ničím nerušený spánek, ale čím si ho zpestřit nebo vylepšit. Dovolte nám představit žhavou novinku v podobě vůní do ložnice SENSE od společnosti Hollandia. Tato speciálně namíchaná vůně byla úplně poprvé vyrobena přímo pro kvalitnější spánek. Objevte neuvěřitelnou moc vůně namíchané z více jak 40 druhů nejrůznějších přírodních aromat a přesvědčte se o jedinečném prohlubujícím účinku značky SENSE.

 

Pokojová vůně ve spreji

Pokojová vůně ve spreji slouží k cílenému postřiku v otevřeném prostoru, kde se hodláme uložit ke spánku. Unikátní substance flakónku dokáže během několika málo okamžiků navodit velice příjemnou atmosféru, do které se ihned zamilujete.

Použití je při tom velmi jednoduché. Stačí jen několikrát za sebou stisknout a vůni rozprášit v daném prostoru. I přes to, že se jedná o speciálně vyrobenou vůni do ložnice, nemusíte se omezovat. Její použití je vhodné ve všech místnostech, kde si chcete nastolit tu správnou atmosféru.

 

Aromatický polštářový sprej

Spánek není jen o kvalitní matraci, posteli nebo roštu, ale také o podmínkách, které v dané místnosti vytvoříte. Vezměte to tentokrát úplně za jiný konec. Připravte si peřiny, polštáře a vyzkoušejte aromatický polštářový sprej. Právě vůně dokáže pozitivně naladit naše vnímání a tím se dočkáte plnohodnotnějšího spánku.

Společnost Hollandia se zasadila o vytvoření unikátních aromat opírající se o sladkou vanilku z Madagaskaru nebo tolik specifické vůně tmavého jantaru z Persie. Pro vytvoření optimální rovnováhy a harmonie ve vaší ložnici vám postačí jedno nebo dvě stříknutí na polštář. Vůně se v momentě krásně rozprostře a vydrží po dobu celé noci.

Související příspěvky

Jak na efektivní čištění trouby

redakce

Jak dodavatelé energií reagují na situaci na trhu? Bez závazku a fixace na měsíc

redakce

Foukaná izolace – jaké má výhody?

redakce