TIPY

Chytré osvětlení je dobrým tipem do moderních domácností

Ráno a odpoledne pracujete, večer už ale chcete více relaxovat. Světlo, jehož barevnost můžete změnit během vteřiny, už ale není z říše fantazie. Doma ho může mít každý, studená bílá se přepne do neutrálních nebo teplých tónů prakticky okamžitě. Proč mít ve skříni několik žárovek, když vám teď bude stačit jen jedna? Spárujete ji jednoduše s mobilní aplikací a pokyny budete zadávat se smartphonem v dlaních. Na moderní domácnost si zvyknete snadno, je zárukou velkého pohodlí a radosti všech členů rodiny. Otevřete proto ještě dnes dveře světlé budoucnosti!

Stačí vám jen jedno kliknutí

Změna světelného toku přijde hned. Intenzita a teplota světla se dají naladit podle vašeho momentálního rozpoložení, je pravdou, že jedna varianta je dobrá pro práci a soustředění, druhá spíš pro odpočinek u televize nebo večerní romantiku. Chytré osvětlení si můžete nastavit také skrze Google Assistant nebo Amazon Alexu. Chcete rozsvítit? Cesta k vypínači není nutná, stačí jediné kliknutí. Propojení s mobilem je snadné, žárovka bude okamžitě reagovat. Čekáte hosty nebo budete večer sami? Přizpůsobte si světelný tok podle nálady. Připraveny jsou žárovky s paticí E27 a GU10, které nabídnou až třicet, respektive patnáct tisíc hodin životnosti. Budou tedy s vámi několik let.

Moderní bydlení má mnoho podob

A provozní teplota? Tyto světelné zdroje bez větších potíží zvládnou i mrazy, maximem je pro ně mínus dvacet stupňů Celsia. Nejsou choulostivé a nemusíte je měnit další sezonu. Do moderní domácnosti ale nepatří jen žárovky, zařadit sem můžete i speciální zásuvky, které umožní mít přehled nad spotřebou elektřiny. Do široké rodiny patří také kamery, co bedlivě střeží byt, když odjedete na víkend na chatu. Více informací k této tématice najdete na cel-tec.cz!

Související příspěvky

Bezpečnost práce na žebříku – zásady, které byste měli dodržovat i doma

redakce

3 tipy, jak zvládnout letošní Vánoce s přehledem a vánočním osvětlením

redakce

Konec topné sezony je tu, ideální čas na změnu dodavatele energií

redakce