Search

Pouštějte hudbu bezdrátově do reprosoustav Dexon SD 402A

Reprosoustavy Dexon SD 402A zaujmou moderním provedením s vysokým leskem. Reprosoustavy se vyrábí v černém nebo bílém provedení. Zajímavou vychytávkou je Bluetooth konektivita pro přehrávání ze smartphonu nebo tabletu.

 

S důrazem na nejvyšší jakost

Na našem trhu existují zákazníci a dokonce i interiéry, kteří doslova vyžadují ty nejkvalitnější reprosoustavy s hi-fi zvukem a luxusním vzhledem, jenž zaujme na první pohled. A právě pro ně je náš dnešní článek o produktech od špičkové firmy Dexon s mnoha léty zkušenostní v oboru.

Reprosoustavy Dexon SD 402(A) se vyrábí z MDF a už na první dojem dokáží zaujmout moderním designem s bonusem vysokého lesku. Díky tomu tak výborně doplní stávající interiér, ať už byla vstupní investice do něj jakákoli.

Nepokazí ani váš vkus, protože reprosoustavy v luxusním provedení od Dexonu jsou k mání v  elegantním černém nebo dokonale bílém provedení a to v pasivní nebo aktivní verzi. Aktivní verzi  doplňuje praktická Bluetooth konektivita, takže svou oblíbenou hudbu můžete přehrávat přímo ze svého chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku.

Pro domácí použití i pro vaše podnikání

Ale to zdaleka není vše. Model SD 402(A) lze díky jeho preciznímu a kvalitnímu zpracování doporučit i pro ozvučení komerčních interiérů. Jedinečnou hudbu nevšední kvality dodá restauracím, barům, kancelářím a administrativním budovám.

Lze ho jednoduše postavit na nábytek nebo přichytit snadnou nástěnnou montáží. A své místo jako třešničku na dortu naleznou tyto kousky i jako součást komfortního domácího Hifi systému. Na kvalitu jejich provedení i perfektní zvuk se můžete vždy spolehnout, a jejich montáž zvládne i absolutní laik a začátečník. Více se o reprosoustavách Dexon SD 402A i dalším vybavení pro ozvuční interiérů i exteriérů dozvíte ZDE.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *