TIPY

Jaké jsou výhody nákupu nemovitosti v zahraničí a na co si dát pozor?

Investice do nemovitostí v zahraničí má svá specifika. Řada lidí má strach, nezná trh a někdy je ani taková myšlenka nenapadne. Přitom jde o skvělou příležitost, jak ochránit své úspory před znehodnocením inflací.

Jaké jsou výhody investice do nemovitosti v zahraničí?

U nemovitosti v zahraničí počítejte s vyššími výnosy z nájmu než v ČR. Oproti České republice je v mnoha zemích nárůst cen nemovitostí až 10násobný. Ve vyspělých zemích jde o velmi bezpečnou investici, zároveň se ochráníte před fluktuacemi koruny. Pokud již vlastníte několik nemovitostí v ČR, můžete své portfolio účinně diverzifikovat.

Nemovitosti v zahraničí jsou vhodnou investicí pro každého.

Mezi nejhledanější výrazy patří nemovitosti na prodej Chorvatsko a nemovitosti na prodej Tenerife. My v YD Home se tomu nedivíme. Jde o dvě oblíbené cílové destinace mnoha Čechů. Jenomže lidé z celého světa objevují i další místa, o kterých nemají Češi ani ponětí. Přitom se může jednat o velmi lukrativní investice. Vhodnou investicí mohou být nemovitosti v Bulharsku, Španělsku, Itálii, Rakousku nebo třeba v USA. Pomůžeme vám najít krásnou vilu na úpatí, apartmán v blízkosti moře nebo chatu vysoko v horách.

Nemusíte být milionáři, abyste mohli nakupovat nemovitosti v zahraničí. Mezi naše klienty patří obyčejní lidé, kteří jen chytře myslí na svou budoucnost. Prohlédněte si naši nabídku na www.ydhome.cz a objevte investiční příležitost, která za to stojí. Nákup domů a bytů v zahraničí je na vzestupu. Pomůžeme vám najít to nejlepší řešení dle vašich možností.

Přinášíme vám komplexní servis.

Máte požadavky, znáte své možnosti a očekávání, my máme řešení. Od první konzultace po nákup nemovitosti budeme vaším partnerem. Vše podstatné vyřešíme za vás. Nemusíte umět jazyky, abyste mohli vlastnit nemovitost v cizí zemi. Zajistíme vám tlumočení, překlady smluv, hypotéku, a dokonce i správu objektu. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Těšíme se na vás na www.ydhome.cz nebo rovnou u nás v kancelářích v Praze a Brně.

Související příspěvky

Máte rádi vintage styl? Přinášíme inspiraci!

redakce

3 tipy pro výběr nábytku do dětského pokoje

redakce

UDĚLEJME PRANÍ A SUŠENÍ JEDNODUŠÍM S NOVINKAMI OD GORENJE

redakce