Search

Aby byl úklid jednodušší…

Každá správná hospodyňka by ve svém arzenálu pro úklid domova měla mít kvalitní mop na umývání podlah. Pokud i vy pokukujete nebo hledáte ten pravý mop, se kterým by vás umývání podlah aspoň trochu začalo bavit, zvolte rotační mop Orava SMR 25, který se stane perfektním pomocníkem do každé domácnosti. S kvalitním mopem můžete umývat podlahy s jakýmkoliv povrchem bez zbytečného zašpinění rukou. Velkou výhodou mopu Orava SMR 25 je 360° rotační odstředivý koš a vestavěný vyplachovací systém ve vnitřní části kbelíku. Značný komfort vám dopřeje také pevný kbelík na kolečkách s objemem 8l, který si můžete jednoduše posunout na místo, které zrovna uklízíte.

Výstřižek

Součástí kbelíku je i vypouštěcí ventil, dávkovač na saponát a úložný prostor na chemii, utěrky a saponáty, které budete na úklid potřebovat. Mop má teleskopickou tyč z ocele, můžete si jej tak nastavit své výšce nebo vzdálenosti dosahu. Hlavice mopu je vyrobena z mikrovlákna a zachytí tak veškeré nečistoty, které se na podlaze nacházejí.

Chtěli byste, aby vaše podlaha po jejím umytí krásně a dlouho voněla čistotou a svěžestí? Pak do klasického saponátu na podlahy, smíchaného s vodou přidejte i tekutý levandulový přípravek na podlahy určený k provonění domácnosti. Do kbelíku můžete přilít také citronovou šťávu, která má navíc i desinfekční účinky. Vaše domácnost tak bude krásně provoněná na dlouhou dobu, což oceníte nejen vy, ale i vaše návštěvy, které vůně vašeho domova nadchne už u dveří.

Rotační mop s kbelíkem Orava SMR 25 je k dostání na e-shopu www.orava.cz za cenu 1 099,-.
Jeden komentář u “Aby byl úklid jednodušší…

  1. Lucka napsal:

    skvělý mop, který vyčistí veškerou nečistotu, která se v domácnosti nachází, určitě doporuči ten mop od společnosti orava koupit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *