TIPY

Aby byl úklid jednodušší…

Každá správná hospodyňka by ve svém arzenálu pro úklid domova měla mít kvalitní mop na umývání podlah. Pokud i vy pokukujete nebo hledáte ten pravý mop, se kterým by vás umývání podlah aspoň trochu začalo bavit, zvolte rotační mop Orava SMR 25, který se stane perfektním pomocníkem do každé domácnosti. S kvalitním mopem můžete umývat podlahy s jakýmkoliv povrchem bez zbytečného zašpinění rukou. Velkou výhodou mopu Orava SMR 25 je 360° rotační odstředivý koš a vestavěný vyplachovací systém ve vnitřní části kbelíku. Značný komfort vám dopřeje také pevný kbelík na kolečkách s objemem 8l, který si můžete jednoduše posunout na místo, které zrovna uklízíte.

Výstřižek

Součástí kbelíku je i vypouštěcí ventil, dávkovač na saponát a úložný prostor na chemii, utěrky a saponáty, které budete na úklid potřebovat. Mop má teleskopickou tyč z ocele, můžete si jej tak nastavit své výšce nebo vzdálenosti dosahu. Hlavice mopu je vyrobena z mikrovlákna a zachytí tak veškeré nečistoty, které se na podlaze nacházejí.

Chtěli byste, aby vaše podlaha po jejím umytí krásně a dlouho voněla čistotou a svěžestí? Pak do klasického saponátu na podlahy, smíchaného s vodou přidejte i tekutý levandulový přípravek na podlahy určený k provonění domácnosti. Do kbelíku můžete přilít také citronovou šťávu, která má navíc i desinfekční účinky. Vaše domácnost tak bude krásně provoněná na dlouhou dobu, což oceníte nejen vy, ale i vaše návštěvy, které vůně vašeho domova nadchne už u dveří.

Rotační mop s kbelíkem Orava SMR 25 je k dostání na e-shopu www.orava.cz za cenu 1 099,-.

Související příspěvky

Čeká vás stěhování? Poradíme vám vychytávky, které vám celý proces usnadní!

redakce

Čas vodních radovánek se blíží

redakce

Vánoce se blíží? Vyzdobte si svůj rodinný dům tak, aby vás Ježíšek našel!

redakce

2 x komentováno

Lucka 21. 8. 2016 at 23:48

skvělý mop, který vyčistí veškerou nečistotu, která se v domácnosti nachází, určitě doporuči ten mop od společnosti orava koupit

Odpověď
Adélka 1. 12. 2020 at 15:34

Děkuji za tip, já mám tedy mop klasický. Takový ten co vypadá jako paruka když se otočí 😀 Ale hrozně mě na ně štve, že zanechává za sebou cucky a pouští chlupy. Takže už opravdu vážně uvažuji o výměně. Tento vypadá moc dobře. No ale stejně není vůbec na škodu si jednou za čas zavolat někoho takového https://krystalclean.cz/ na pomoc.

Odpověď

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.