Search

Nenechejte si ničit koberec extrakčním čištěním. Tepování koberců Ostrava

Nedávno jsem se provdala a jako svatební dar jsme od manželovy sestry dostali překrásný hedvábný koberec z Nepálu. Je to kvalitní kousek, už na první pohled je znát, že nebyl nejlevnější. Chtěla jsem, aby nám vydržel dlouho krásný, tak jsme se s manželem dohodli, že ho jednou ročně svěříme do péče odborníků, a necháme ho vyčistit firmou, která se na čištění koberců specializuje.

Takových firem není málo. Vybrali jsme si jednu, jejíž reklama nás oslovila. Čištění proběhlo velice rychle, pánové koberec čistili s pomocí stroje, který s proudem vody vháněl do koberce i čisticí prostředek a okamžitě ho zase odsál.

Koberec jsme nechali přes noc schnout a ráno jsme se šli podívat, jaký je výsledek čištění. Pohled na něj nás ale vyděsil. Objevily se na něm fleky, které tam předtím určitě nebyly. Ani na dotek nebyl stejně příjemný. Volala jsem do firmy a ptala se, co se s naším kobercem stalo. Řekli mi, že je dost nepravděpodobné, že by za fleky nesli vinu oni, příčinou bude nejspíš špatná kvalita materiálu koberce. Dále se se mnou odmítli bavit.

Byla jsem z jejich přístupu v šoku, volala jsem švagrové a celou příhodu s čištěním jí vylíčila. Vynadala mi, že jsme na čištění tak drahého koberce pozvali firmu, kterou jsme si dopředu neprověřili. Řekla mi, že ona své koberce nechává čistit výhradně firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o.rotační čištění koberců a sedaček Ostrava, který je spolehlivý a má perfektní výsledky.

Okamžitě jsem se s nimi domluvila na novém čištění.

Vysvětlili mi, že takhle někdy může dopadnout čištění extrakční metodou, která je zcela nevyhovující, a nedostatečný způsob vpravení a odsátí chemie způsobuje právě takové fleky, jaké se objevily nám. Naštěstí ale dokázali škody napáchané předchozí firmou napravit, fleky zmizely a koberec je opět tak krásný, jako býval.

Nemáte čas na mytí oken? Nestyďte se zavolat někomu, kdo vám s nimi pomůže

Se společnostní A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, mytí oken Ostrava, jsem se seznámila nedávno. Blížily se narozeniny mé sestry. Aneta je věčně zaneprázdněná. Péči o svou domácnost, jestli se tomu tak u ní dá říkat, nestíhá. Proto jsem ji chtěla k narozeninám obdarovat něčím, čím bych jí trošku ulevila od starostí s úklidem.

48203254 - window.

A shodou okolností, kdykoli jsme se se sestrou dostaly k tématu úklidu, si posteskla, že už by konečně opravdu měla pořádně umýt okna, že už se na ně nemůže ani podívat. Ale samozřejmě to vždycky skončilo jen u řečí.

Řekla jsem si, že sestře objednám firmu, která za ní tuhle starost vyřeší. Mělo to být překvapení, takže jsem potřebovala někoho flexibilního, kdo všechnu práci stihne, zatímco bude sestra v práci. A v tomhle mi na sto procent vyhověli pracovníci A SERVISU. Nebyl pro ně problém přijet v jakoukoli denní dobu a slovo opravdu dodržet.

Pracovali opravdu rychle, přitom velice důkladně. Každé okno omyli vodou a saponátem, pořádně setřeli stěrkou a na sucho leštili bavlněnou plenou. Překvapilo mě, že nepoužívají nějaké leštidlo, ale vysvětlili mi, že by tak na oknech zůstávaly šmouhy. A opravdu, s jejich metodou se sestřina okna krásně leskla. Takhle čistá jsem je u ní asi ještě neviděla.

Pracovníci po sobě všechno dokonale uklidili a rozloučili se. Když Aneta přišla a uviděla svoje okna, opravdu jí to dostalo, měla velkou radost, že má o starost méně, navíc ještě s takovým skvělým výsledkem. Vyžádala si u mě kontakt na A SERVIS s tím, že příště si je objedná už sama.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *