TIPY

Jak si poradit s výměnou oken bez starostí

Potřebujete nová okna, ale máte pocit, že bude všechno složité a komplikované? Rozhodně to tak být nemusí, když pro spolupráci vyberete toho správného partnera v podobě osvědčené a kvalitní firmy zaměřené na instalaci oken. Uvidíte, že po výměně oken pocítíte větší komfort a projeví se to také na úspoře za energie pro vytápění.

Nejdříve vyberte nová okna

Prvním krokem je výběr nových oken. V dnešní době jsou nejčastější variantou plastová okna, protože nabízí mnoho praktických výhod. Mají velmi dobré tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Navíc nepotřebují žádnou speciální údržbu, a přesto nabídnou poměrně dobrou životnost. Velmi dobré praktické vlastnosti však nabízí i moderní dřevěná okna, která mohou být vhodnější pro rekonstrukce a úpravy starších nemovitostí. Do novostaveb a pro atypické rozměry zase mohou být správnou volbou okna s hliníkovým rámem.

Montáž od spolehlivé firmy

Po výběru plánované varianty nových oken přichází na řadu zaměření a cenová nabídka včetně montáže. Následuje samotný proces namontování nových oken profesionálním způsobem pro zajištění optimální funkčnosti, správného těsnění a bezproblémového používání. Zbývá ještě provést drobná začištění a doladění posledních detailů, než budou nová okna připravena na předání.

Záruka a případný servis

Na okna je poskytována záruka 5 let na samotné řešení. K tomu je navíc platná 2 roky záruka na provedenou profesionální montáž. Během prvních dvou let je zdarma i případný servis. Samozřejmostí je však zajištění servisních oprav i po uplynutí této lhůty, aby okna vydržela co nejdéle funkční a ve správné kvalitě. V případě takto důležitého prvku, jakým jsou právě okna, se rozhodně vyplatí spolupracovat s profesionály, protože potom proběhne celá výměna naprosto bez starostí a hlavně se skvělým výsledkem.

Zdroje: https://www.jis.cz/zaruka-a-servis/, https://www.jis.cz/konzultace/, https://www.jis.cz/montaz-a-zacisteni/

Související příspěvky

Nejnovější LED technologie vytvoří plnohodnotné osvětlení

redakce

Inovativní střešní okna FAKRO s lákavou prémií

redakce

Kdo zajistí sanaci, čištění, likvidaci a dezinfekci plísně, řas, mechů, sporů? Protiplísňové nátěry Brno

redakce