TIPY

Kde koupit náhradní filtry a díly do sušičky, digestoře a vysavače

Často využívané domácí spotřebiče obsahují součástky, které je potřeba jednou za čas vyměnit. Typicky jde o nejrůznější filtry. Ty se vlivem používání zanesou, což může snižovat výkon přístroje. Řešením je právě výměna za nově pořízený a kompatibilní kus. Filtry a další náhradní díly navíc můžete jednoduše pořídit přes internet. Co všechno lze zakoupit a kde? To se dozvíte v tomto článku.

Náhradní díly do sušiček

Při častém používání dochází v případě sušiček k postupnému opotřebení některých částí. Může se jednat o dvířka, ložiska a samozřejmě filtr. Právě filtry do sušiček jsou hodně namáhané a po čase používání nastává čas pro jejich výměnu. Mnohdy jde o jediný způsob, jak znovu získat krásně čisté a usušené prádlo bez nečistot. Filtrů existuje několik různých typů a záleží na konkrétním spotřebiči. Vždy si důkladně zkontrolujte, že vybraná varianta bude sedět právě do vašeho přístroje.

Filtry do vysavače pro správný výkon

Dalším nezbytným vybavením snad každé domácnosti jsou vysavače. Při vysávání nečistot je potřeba zachytit drobné částečky, jako jsou prach a alergeny. Ve většině případů mají toto za úkol filtry do vysavačů. Při častém používání se bohužel postupně zanáší a po čase jsou zralé na výměnu. Pro většinu přístrojů se však bez problémů dají pořídit náhradní.

Aby digestoř pohlcovala pachy a páry

Filtrační část se nachází také u digestoře. V tomto případě mají za úkoly filtry do digestoře zachycovat pachy, mastnotu a vodní páru ucházející z plotny při vaření. Většina modelů tak nabízí výměnné vložky pro zajištění delší životnosti a maximálního výkonu i při používání v horizontu let. Vždy se tak před nákupem nového spotřebiče podívejte, jestli se nenabízí řešení v podobě výměny některé z náhradních součástek.

Související příspěvky

LED panely! Oč se vlastně jedná a proč jsou stále oblíbenější?

redakce

Letní nezbytnosti: sítě proti hmyzu nesmí chybět ve vaší domácnosti

redakce

Vybíráme pračky s předním plněním

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.