TIPY

Jak na moderní a levnou koupelnu?

Zařizujete si bydlení nebo rekonstruujete byt? Koupelna je jedním ze zásadních míst, která podléhají trendům. Můžete mít moderní zákoutí, a to i za málo peněz.

 

Koupelnové obklady jsou základ

Design každé koupelny tvoří dlažba. Keramické a spíše lesklé artikly, jež evokují čistotu a svěžest. Máte na výběr z mnoha variant – jednobarevné i vícekolorované, mat či zmíněný lesk. Z jednotlivých kachliček si můžete nechat vytvořit jednotně barevný ráz koupelny, lze také sestavit mozaiku z více odstínů. Koupelnové obklady představují široké spektrum možností, jak vkusně a snadno zařídit místnost, která je našim centrem pro očistu a relax. Nemusíte se nechat svázat výběrem pouze hranatých kachel, zajímavé jsou i obdoby 3D, jež svojí plastičností celý prostor oživí. Velmi užívané jsou tak zaoblené obklady, které se aplikují v horní části zdí a vytváří efektní lemování.

 

Sprchový kout, nebo vana?

Toť otázka, že? Vana je ideálním prostorem pro relaxaci, ovšem mnoho lidí dnes volí spíše sprchový kout. Proč? Je to praktičtější. Ráno i večer se lépe a rychleji umyjete, a navíc nezabírá prostor. Hovění si v napuštěné vaně je dnes spíš luxusem, který se přetavil do podoby vířivek. A ty si můžete užívat někde ve spa, kde budete opravdu relaxovat. Sprchový kout nabízí více variability, není náročný na údržbu a v neposlední řadě jej ocení i ti, kteří mají problémy s pohyblivostí.

 

Praktické koupelnové radiátory

Nezapomeňte ani na topné zařízení. Možná si říkáte, že jej v koupelně nepotřebujete, nikdy ale nevíte a zde se koupelnové radiátory neztratí. I kdyby se mělo jednat o typ žebřík, na nějž lze pověsit vyprané prádlo. Navnadili jsme vás na zařizování koupelny? Možností máte spoustu, proto se inspirujte přímo u výrobců či prodejců, projděte si jejich realizace, které mohou dopřát i vám.

Související příspěvky

Moderní kanceláře, které hrají barvami s akustickou pohodou

redakce

UDĚLEJME PRANÍ A SUŠENÍ JEDNODUŠÍM S NOVINKAMI OD GORENJE

redakce

CETRIS představil další novinku – desku CETRIS DEKOR

redakce