STAVBA

Jaké výhody přináší obklady z umělého kamene

Díky moderním technologiím a pravidelným inovacím ve stavebním průmyslu se na trhu objevují naprosto dokonalé imitace přírodních materiálu a navíc jsou obdařeny bezpočtem výhod. Skvělým příkladem se stávají obklady z umělého kamene, které jsou od originálu prakticky nerozeznatelné.

 

Jaké výhody přináší obklady z umělého kamene

Obklady z umělého kamene se vyrábějí z betonové směsi odléváním v pružných formách. Výsledkem je materiál s mnohem nižší hmotností a samozřejmě i cenou. Kromě snížených nákladů se s umělým kamenem lépe pracuje, což vám potvrdí každý znalý řemeslník.

Povrch přírodního kamene je svým způsobem dopředu určen, umělý kámen se oproti tomu dá zpracovat do nejmenších detailů a poskytnout tak vzhledově zajímavější strukturu.

Díky tomu dokážou výrobci lépe reagovat na individuální požadavky klientů a vyrobit tvar dle přesných rozměrů v libovolné velikosti. Stejně tak se můžete rozhodnout pro takřka libovolný odstín, jelikož výrobní proces zahrnuje ruční dobarvování. Umělý kámen tak přináší skvělou šanci, jak si propůjčit kouzlo přírodního vzhledu ve zvolené barvě. Jedná se o naprosto ideální stavební materiál, který dokážete sladit s přednastaveným konceptem ve vámi zvolené barvě.

 

Umělý kámen a údržba

Obklady z umělého kamene nevyžadují žádné speciální zacházení. Údržba povrchu je tak velmi snadná a neliší se od klasického úklidu v obytných místnostech. Vystačíte si s běžnými mycími prostředky. Pokud vybíráte obklady z umělého kamene do exteriéru, doporučujeme vysokotlakové mytí, které je ze všech metod nejefektivnější.

Ve své podstatě by se dalo říct, že umělý kámen je zcela bezúdržbový dekorační materiál, který je mezi klienty stále oblíbenější, Objevte sílu propracovanosti a impozantního vzhledu se společností Tiles Studio, kde naleznete nabídku těch nejžádanějších kolekcí od předních zahraničních výrobců.

Pro více informací navštivte internetové stránky firmy Tiles Studio na  adrese https://www.koupelny-dlazba.cz/.

Související příspěvky

Ideální podlaha pro každou moderní ženu

redakce

Potřebujete kvalitní stavební desky? Jedině OSB!

redakce

Co rozhoduje při volbě zateplení rodinného domu?

redakce