OSTATNÍ

Jiva Jirák to s nerezem umí!

Český výrobce nerezových zařízení pro gastronomii a zdravotnictví spustil nový program výroby nerezového zahradního nábytku, plotů a vrat, doplňků pro domy, byty a zahrady. Nápad, částečně inspirovaný zahraničím, je založen na jednoduchém principu: zkombinovat prakticky nezničitelné materiály, které nevyžadují žádnou následnou údržbu a vydrží venkovní vlivy bez újmy. Kdo by nechtěl mít plot nebo vrata, která nemusí každý druhý rok natírat? Když nemáte kam uskladnit zahradní nábytek, necháte ho prostě celou zimu venku!

O firmě:

Firma JIVA JIRÁK spol. s r.o. je jednou z největších výrobních firem v České republice v tomto oboru. Česká rodinná firma 75letou tradicí vyráběla a vyrábí hlavně nerezové výrobky pro gastronomické provozy. Po restituci firmy v roce 1990 majitelé navázali na původní program a postupně firmu zmodernizovali i rozšířili její výrobní programy. Nyní má firma JIVA JIRÁK téměř 80 zaměstnanců, včetně vlastního konstrukčního oddělení. Veškeré výrobky jsou zpracovávány z kvalitních nerezových materiálů a odpovídají evropským hygienickým normám.

 • Kompletní výrobní program:
 • Nerezová zařízení pro gastronomické provozy
 • Nerezová zařízení po zdravotnictví
 • Městský mobiliář
 • Nerezové doplňky ve stavebnictví
 • Nerezové výrobky pro byty a domy


Zahradní nábytek

V podnikové prodejně nebo na webových stránkách inoxo.cz si můžete prohlédnout kompletní nabídku zahradního nábytku nebo sestav zahradního nábytku. Kombinace nerezové oceli AISI 303 buď s tropickým dřevem nebo s deskami WERZALIT a GRANIT zaručuje prakticky nezničitelnost. Desky stolů jsou odolné nejen povětrnostním podmínkám, ale i teplotě do 180 stupňů Celsia.

Sestavy zahradního nábytku:

Zahradní set CLASSICO – sada 1

Zahradní set CLASSICO – sada 2

Zahradní set LUX – sada 3

Zahradní set LUX – sada 4

 

Lehátko

Pojízdné polohovatelné lehátko s rámem z nerezové oceli a sedákem a opěradlem z teakového dřeva a stolkem na odložení drinku je dokonalým doplňkem vašeho bazénu. Je stabilní a pohodlné a navíc –  není třeba ho uklízet!


Nerezový zahradní gril

Tento gril je navržen podle pravidel zdravého grilování a navíc s ohledem na to, aby jeho údržba byla snadná. Nerezové díly zaručují jeho dlouhou životnost. Přívod vzduchu do topeniště snadno ovládáte pomocí nerezových klapek a grilovací rošt je otočný do strany, takže můžete snadno přikládat či upravovat uhlíky v topeništi. Tuk z masa rovnou stéká do sběrné nádoby. Gril je možné snadno rozebrat a uložit, aby nezabíral místo.


Nerezové květináče

Dejte svým okrasným rostlinám a stromkům slušivý nerezový květináč, je nezničitelný, a v zimě dobře izoluje rostliny před mrazem. Jiva Jirák dodává květináče kruhové, hranaté, v různých velikostech.


Ozdobné obložení plochy okolo stromů

Elegantním řešením moderní zahrady jsou i praktické obklady, do nichž zasadíte stromky či keře a zbavíte se věčného osekávání plevelu. Tvar a velikost obložení firma Jiva Jirák přizpůsobí vašim požadavkům.

 

Ploty, ozdobné sloupky, vrata a branky

Nerezové ploty jsou velmi praktické, nevyžadují žádnou údržbu, žádné opakované natírání, jsou pevné a odolávají mechanickému poškození. Firma Jiva Jirák vyrábí 7 druhů plotových polí, 2 druhy vchodových dveří a 4 druhy vjezdových vrat. Všechny tyto typy lze umístit i mezi stavebně provedené sloupky. Veškeré nerezové profily těchto výrobků jsou nahoře zaslepeny proti vlhkosti.

Vršky plotových polí můžete zkrášlit nerezovými okrasnými hlavicemi.

Veškeré technické údaje, varianty a rozměry plotů, vrat a branek najdete na www.jiva.cz

 

Nerezové doplňky pro rodinné domy a byty

Výrobce nerezových zařízení Jiva Jirák připravil novou řadu dekorativních doplňků pro praktické využití v domácím prostředí. Veškeré doplňky jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304. Jejich výhodou je snadná údržba, funkčnost a moderní design.

 • Stojan na víno
 • Stojan na časopisy
 • Podstavec na dřevo ke krbu
 • Nerezový němý sluha
 • Konferenční stolky se skleněnou deskou
 • Otočný podstavec na dorty či jiné pohoštění
 • Nerezové podnosy různých velikostí
 • Popisná čísla z nerezu

 

Nerezové výrobky pro technické zázemí domů

Vybavení zázemí domů může být vyřešeno sestavou nerezových výrobků z Jivy Jirák.

Nerezové pracovní stoly a police v různých provedeních se snadno udržují a jsou velmi odolné. V nabídce jsou i dřezy a umyvadla. Praktickým pomocníkem jsou vozíky na kolečkách v různých velikostech.

Podlahové vpusti s protiskluzovým roštem jsou vhodné k zabudování do podlahy prostorů, které je nutno občas umýt proudem tekoucí vody, nebo do prádelen, letních kuchyní atd.

Podlahová vpusť má protizápachovou uzávěrku. Podlahový protiskluzový rošt s rámem je vhodný např. na terasy.

Nerezové zábradlí

Zábradlí, které nemusíte nikdy natírat a je stále krásným doplňkem domu či zahrady. Jiva Jirák vyrábí a dodává různé tvary i rozměry podle individuálních požadavků klientů.

{phocagallery view=category|categoryid=33|limitstart=0|limitcount=0}

 

Jiva Jirák, spol. s r.o.
Vestec u Prahy 170
252 42 Jesenice
tel.:241 932 269
tel.:241 931 828
e-mail: info@jiva.cz

 


www.jiva.cz

www.inoxo.cz


Související příspěvky

Generální úklid a mytí oken v Praze

redakce

5 tipů pro klidné stěhování

redakce

Jak zjistit jestli neplatíte za plyn hodně? Může pomoci kalkulačka plynu!

redakce