OSTATNÍ

Komody z masivu

 

Dřevo dokáže každému interiéru vdechnout svěžest a nezaměnitelnou podobu, která se odráží od emociálního cítění vnitřních prostor. Krásná vůně, útulné prostředí a pocit bezpečí. Nábytek z masivu je již několik let v popředí velkého zájmu ze strany široké veřejnosti. Masivní nábytek je symbolem statnosti, dlouhověkosti a především vytříbeného stylu. Pojďme se společně podívat na hlavní výhody tohoto materiálu. Ať už se rozhodnete pro komody z masivu nebo pro masivní postele, vždy jde o celoživotní investici.

 

Nezávadnost ze zdravotního pohledu

Ve své podstatě jen těžko naleznete zdravější nábytek, než je ten z masivu. Prověřené dřevo bez rakovinotvorných příměsí je vhodné do všech pokojů bez ohledu na věk nebo zdravotní indispozice. Nedělá problémy ani astmatikům nebo malým alergikům.

 

Životnost

Masivní nábytek je proslulý svou dlouhověkostí. Ne nadarmo se říká, že do této oblasti se investuje jen jednou. Materiál je odolný i proti oděru, proto se doporučuje do dětského pokoje, kde je riziko poničení povrchové úpravy největší.

 

Snadná úprava povrchu

Pro ošetření povrchu stačí využít efektivního voskového prostředku. Jednoduše nanesete na povrch a hadrem rozetřete. V případě, že nábytek odřete, stačí přebrousit a následně navoskovat. Nábytek z masivu vydrží desetkrát déle, než klasický z lamina.

Nejlevnější na trhu

Nenechte se zmást nákupní cenou masivního nábytku. I přesto, že se může jevit jako dražší, z dlouhodobého hlediska jde o nejideálnější investici. V průběhu života si skříň z dřevotřísky budete kupovat 3x možná i 5x – masivní nábytek pouze jednou.

 

Vytříbený styl

Nábytek z masivu se nikdy neokouká. Jde o symbol minulosti, přítomnosti i budoucna. Je to stejné jako s koženými bundami, které nevycházejí z módy. Originální vzhled pozvedne vaše bydlení o další úroveň výš

 

Nezaměnitelné aroma

I kdyby vám někdo zavázal oči a vy vstoupili do místnosti s masivním nábytkem, ihned poznáte, že jste jen malý krůček od přírody. Nutno podotknout, že nejde jen o prvotní efekt, dřevo si své aroma zachovává po dlouhou dobu.

 

Související příspěvky

Letošní ročník veletrhu Střechy Praha je minulostí! Jaké produkty oslnily?

redakce

Suchen Sie in Wien eine hochwertige Firma für die Schaufenster- und Logoreinigung? Die Höhenarbeiten – Fensterreinigung in Wien

redakce

Firma, která nepoškrábe okna a skla při čištění po stavbě. Výškové mytí oken Praha 8

redakce