INSPIRACE

SKVĚLÝ POMOCNÍK ZA jAKÉKOLIV SITUACE TYČOVÉ VYSAVAČE POPULÁRNÍ ZNAČKY GORENJE

Také vás už nebaví, když naleznete sebemenší smítko prachu, pokaždé vytahovat velký a těžko ovladatelný vysavač? V takové situaci na tento drobný úklid přivolejte toho nejlepšího pomocníka z řad podlahových vysavačů značky Gorenje. Jsou mimořádně praktické, příruční, lehké, ale přesto si zachovávají nadstandardní výkon. A vyřeší za vás hned několik domácích úklidových krizí během velmi krátkého časového intervalu.

Vysoce kvalitní podlahové vysavače patří v aktuální době jistě k jedněm z nejspolehlivějších domácích pomocníků při opravdu krizových situacích. Mají svůj nezaměnitelný štíhlejší a protáhlejší tvar, a poněvadž jsou schopné stát bez cizí pomoci, jsou také mnohem skladnější, takže si je můžete nechat při ruce kdekoli tam, kde je skutečně potřebujete. Kvalitní modely od známé značky Gorenje SVC216FR, SVC144FBK, SVC144FW nebo model SVC216FS jsou navíc vyřešeny i po vzhledové stránce, takže není třeba je schovávat za dveřmi úklidových místností.

 

Praktické a lehké vysavače vždy na dosah vaší ruky

Jejich hlavní předností je především lehkost a skladnost. Na váhu tyče vysavače klademe při výběru opravdu velký důraz, protože při vysávání totiž budete držet téměř celou váhu spotřebiče v ruce. Optimálním stavem je, aby celková hmotnost nepřekročila 4 kg.

Při nákupu se také zaměřte na celkový způsob napájení a vyberte si přesně takové zařízení, který bude odpovídat vašim specifickým nárokům. Kvalitní tyčové vysavače totiž mohou být napájeny ze sítě kabelem či mají vnitřní akumulátor, který je nutné dobíjet v tradiční základně. Praktičtější je jistě takové zařízení, které nemusíte zapínat do žádné zásuvky, jelikož si jej odnesete kamkoli, nicméně síťové vysavače většinou mívají vyšší výkon a neomezují vás časem výdrže své baterie. Modely od značky Gorenje však zvládnou na jedno nabití až celou hodinu provozu, což vám jistě bude při běžném poklízení stačit.

 

Nezaleknou se žádného nepořádku

Nyní si představte například vysypanou mouku na podlaze kuchyně, nepřístupné úzké schody, zaprášené závěsy, hojný nepořádek ve vašem autě nebo neodstranitelné chlupy od domácích mazlíčků na sedací soupravě, nic není pro tento tyčový vysavač problém. S moderními zařízeními od značky Gorenje se snadno manipuluje, navíc se díky úzkému nástavci nebo odpojitelnému ručnímu vysavači dostanete i do takových prostor, kam klasický vysavač prostě nezajede. Praktičnost těchto tyčových vysavačů je v tomto ohledu zkrátka přímo neocenitelná! A s objemem nádoby na odpad až 0,6 litru není nutné takový vysavač čistit po každé jednotlivé práci nebo náročném úkonu.

 

V noci je stačí nabít a po celý den dokážou pracovat

Tyto moderní tyčové vysavače značky Gorenje potřebují k plnému nabití pouhých šest hodin zapojení do základny a následně vydrží celou hodinu pracovat. Navíc kdykoli přístroj během dne do základny nazpět postavíte, akumulátor se bude dobíjet zcela průběžně a bude tak vždy připraven k jakékoliv akci. Nehrozí tedy, že byste museli úklid odložit, poněvadž nebude přístroj nabitý a tím i připravený k použití. Indikátor nabíjení baterie vás také upozorní, v jaké přesné etapě je třeba vysavač zase dobít, takže si můžete snadno kontrolovat čas, po který vám ještě přístroj vydrží nadále sloužit.

S moderními tyčovými vysavači značky Gorenje vám zcela odpadne velké množství starostí s běžným úklidem, je proto na místě, abyste zvážili, zda nenastal ideální čas, kdy se na něj konečně spolehnout!

Související příspěvky

Aby se stala lodžie oázou klidu a pohodlí

redakce

Nábytek z masivu je IN – 4 důvody, proč ho pořídit

redakce

AV interiéry to není jen dovozce a prodejce koloniálního nábytku

redakce