INSPIRACE

Jak účinně zamezit krádežím v objektech?

Účinná ochrana rodinných domů, bytů a komerčních objektů před krádežemi je v dnešní době stále více potřeba. Procento vloupání do objektů se bohužel neustále zvyšuje. Zloději v dnešní době mají metody, jak se do objektu dostat co nejdříve. Nejčastěji pro vniknutí do objektů využívají dveře. V případě starých dveří, zárubní a starého kování dokáží zloději proniknout do objektu za necelou minutu. A neudělají přitom žádný ruch, kterým by na sebe upozornili. Zajistěte tedy, aby se zloději přes dveře nedostali.

 

Společnost NEXT je na bezpečnostní dveře specialistou

Společností, které nabízí ve svém sortimentu také bezpečnostní dveře je velké množství. Většinou se ovšem nejedná o hlavní část jejich sortimentu, ale spíše o doplňkový prodej, který je zastoupen dvěma nebo třemi druhy dveří. Naopak společnost NEXT je firmou, která se přímo specializuje na bezpečnostní dveře, jejich výrobu i montáž. Protože se jedná o specializovanou výrobní společnost, máte na výběr hned z několika druhů bezpečnostních dveří.

 

Do domu, bytu i komerčních objektů

Nezáleží na tom, jestli potřebujete bezpečné vchodové dveře do bytu, do rodinného domu nebo do komerčních soukromých objektů. Z nabídky dveří společnosti NEXT si jistě vyberete. Na výběr zde jsou bezpečnostní dveře ve dvou kategoriích – 3. bezpečnostní třída a 4. bezpečnostní třída. Všechny modely dveří ve své kategorii splňují všechny platné normy a jejich bezpečnost proti vyloupení je tedy maximální. Každá kategorie dveří obsahuje velké množství druhů dveří tak, aby jejich design odpovídal prostorám, ve kterých budou sloužit.

 

Záleží i na zárubních a na kování

Ovšem samotným výběrem bezpečnostních dveří ještě není dosaženo maximálního možného bezpečí. ke kvalitním dveřím patří také kvalitní bezpečnostní zárubně a také bezpečnostní kování. Jedině kombinace všech tří složek dohromady dokáže zajistit maximální bezpečnost a ochranu před vloupáním. Dveře společnosti NEXT vám toto bezpečí nabízí v mnoha variantách provedení.

Kompletní informace najdete na www.next.cz.

Související příspěvky

Hit pro náročné- kovová dlažba

redakce

I nábytek z masivu může být vytvořen na míru!

redakce

Máme pro vás vskutku multifunkční servírovací vozíky!

redakce