INSPIRACE

Trachea opět zabodovala na veletrhu Wood-Tec, kde zároveň představila i novinky v sortimentu

 

Veletrh Wood-Tec je právem považován za nejprestižnější veletrh v oblasti zpracování dřeva po celé Evropské unii. I letošní ročník byl uskutečněn na brněnském výstavišti v termínu 22.-25.10. 2013 s výstavní plochou přes 130 000 m2. Výstavní plochy každoročně obsazují největší evropské špičky ve svých oborech. I letošního ročníku se zúčastnila společnost Trachea, největší výrobce nábytkových dvířek v České republice. Představila zde návštěvníkům veletrhu novinky ve svém sortimentu i modernizaci technologií výroby.

 

Čím hlavně Trachea zaujala?

Vedle 23 dekorů lesklých akrylátových dvířek T.acrylic, který zákazníci již dobře znají, představila Trachea i jiný druh povrchu. Jedná se o matný akrylátový povrch, který je v současnosti nabízen v šesti dekorech, a má jednu úžasnou výhodu – nezanechává nepříjemné otisky na povrchu. Jako jediná firma představila Trachea u toho materiálu unikátní metodu frézování jemných linek. Další představenou novinkou byla také skleněná dvířka doplněná jedinečným designem – dekorativním tiskem Overface. Můžete vybírat až z devíti druhů skel osazených v hliníkových rámech, rámech Trachea nebo ve vestavěných skříních. Nově byly nabízeny i LTD přířezy a nábytkové dílce. Všechny nově představené materiály lze potisknout i metodou Overface, což je další specialitou společnosti Trachea. Ke standardním patinovaným dvířkům ve stylu Provence, Scandia a Rustikal byl sortiment rozšířen také o dekorativní lišty (listely), úchytky a věncovou římsu. Věncová římsa byla dokonce úplná novinka na Wood-Tecu.

 

I Overface představil nové motivy

Metoda Overface je „přímá aplikace nejrůznějších grafických motivů na povrch daného materiálu“. Kromě velkého stávajícího výběru z mnoha desítek motivů Overface (dětské, přírodní, abstraktní, tapetové a speciální) byla představena i zcela nová skupina motivů: PRŮMYSLOVÉ MOTIVY. Ty se vyznačují nejen velkým zjednodušením práce, ale především svou velmi příjemnou cenou.

 

Kompletní informace najdete na www.trachea.cz nebo www.overface.cz

 

Související příspěvky

Jak vybrat sprchový kout

redakce

Proč se při výběru garážových vrat obrátit na Univers?

redakce

Co je příspěvek na bydlení a jak může pomoci?

redakce