INSPIRACE

Trachea opět zabodovala na veletrhu Wood-Tec, kde zároveň představila i novinky v sortimentu

 

Veletrh Wood-Tec je právem považován za nejprestižnější veletrh v oblasti zpracování dřeva po celé Evropské unii. I letošní ročník byl uskutečněn na brněnském výstavišti v termínu 22.-25.10. 2013 s výstavní plochou přes 130 000 m2. Výstavní plochy každoročně obsazují největší evropské špičky ve svých oborech. I letošního ročníku se zúčastnila společnost Trachea, největší výrobce nábytkových dvířek v České republice. Představila zde návštěvníkům veletrhu novinky ve svém sortimentu i modernizaci technologií výroby.

 

Čím hlavně Trachea zaujala?

Vedle 23 dekorů lesklých akrylátových dvířek T.acrylic, který zákazníci již dobře znají, představila Trachea i jiný druh povrchu. Jedná se o matný akrylátový povrch, který je v současnosti nabízen v šesti dekorech, a má jednu úžasnou výhodu – nezanechává nepříjemné otisky na povrchu. Jako jediná firma představila Trachea u toho materiálu unikátní metodu frézování jemných linek. Další představenou novinkou byla také skleněná dvířka doplněná jedinečným designem – dekorativním tiskem Overface. Můžete vybírat až z devíti druhů skel osazených v hliníkových rámech, rámech Trachea nebo ve vestavěných skříních. Nově byly nabízeny i LTD přířezy a nábytkové dílce. Všechny nově představené materiály lze potisknout i metodou Overface, což je další specialitou společnosti Trachea. Ke standardním patinovaným dvířkům ve stylu Provence, Scandia a Rustikal byl sortiment rozšířen také o dekorativní lišty (listely), úchytky a věncovou římsu. Věncová římsa byla dokonce úplná novinka na Wood-Tecu.

 

I Overface představil nové motivy

Metoda Overface je „přímá aplikace nejrůznějších grafických motivů na povrch daného materiálu“. Kromě velkého stávajícího výběru z mnoha desítek motivů Overface (dětské, přírodní, abstraktní, tapetové a speciální) byla představena i zcela nová skupina motivů: PRŮMYSLOVÉ MOTIVY. Ty se vyznačují nejen velkým zjednodušením práce, ale především svou velmi příjemnou cenou.

 

Kompletní informace najdete na www.trachea.cz nebo www.overface.cz

 

Související příspěvky

Retro je in i v bytovém designu

redakce

Hydromasážní vany – nejlevnější způsob zimní relaxace

redakce

Jak se dělají vrty pro tepelná čerpadla

redakce