INSPIRACE

Salon Cardinal vám pomůže vytvořit koupelnu snů!

Vytvořit opravdu dokonalou koupelnu se skvělým a luxusním vzhledem je snem snad každé domácnosti. Bohužel mnoho domácností tohoto cíle nedokáže dosáhnout. Vysvětlení je jednoduché. Koupelnové vybavení vybírají od prodejců, kteří jim nejsou schopni nabídnout opravdu luxusní vybavení do koupelen. Většinou se jedná o průměrné, občas lehce nadprůměrné vybavení. Salon Cardinal je v tomto oboru výjimkou. Nabízí totiž opravdu luxusní vybavení do koupelen, které vypadá opravdu honosně již na první pohled.

 

Kde Salon Cardinal hledá takové vybavení?

Salon Cardinal nabízí opravdu luxusní koupelnové vybavení, které dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty a zákazníky. Sortiment totiž není vybírán náhodně a ne každý výrobce má šanci se do sortimentu Salonu Cardinal dostat. Salon Cardinal totiž vybírá nabízené produkty koupelnového vybavení velmi pečlivě od předních evropských výrobců. Výrobci koupelnového vybavení musí splňovat podmínky zejména v tradici, nejvyšší kvalitě materiálu a jeho zpracování a také v bezchybném designu. Jen ti výrobci, kteří tyto náročné podmínky splní se mohou dostat do prodejní nabídky Salonu Cardinal. Výsledkem je sortiment pouze té nejvyšší kvality. Nábytek v nabídce není jen kusem dřeva, ale doslova umělecké dílo.

 

 

V nabídce Salonu Cardinal najdete vše, co koupelna potřebuje

Ke kvalitnímu vybavení koupelny je třeba obezřetně vybírat a kombinovat mnoho druhů vybavení a doplňků. Všechny tyto prvky luxusního vybavení v sortimentu Salonu Cardinal najdete v širokém zastoupení mnoha výrobců a produktů. Rozhodně tedy je z čeho vybírat. Základním druhem vybavení je bezpochyby luxusní koupelnový nábytek. Nesmíme zapomínat ani na vany, které by v žádné luxusní koupelně neměly chybět. Ornamenty na vanách ještě zvýší celkový design koupelen. V nabídce je také mnoho druhů sanitární keramiky a nechybí ani široká nabídka luxusních koupelnových baterií. Dokonce nechybí ani obklady a dlažby, které jsou opět určeny především do honosných koupelen s vkusem.

Kompletní nabídku naleznete na www.saloncardinal.com.

Související příspěvky

Automatické odpadkové koše

redakce

Hit letošních Vánoc!

redakce

Čím sypat v zimě chodníky a silnice? Ideální řešení nabízí Liapor!

redakce