INSPIRACE

Rohové lavice do kuchyně

Kuchyně patří k nejoblíbenějších místností našich domovů. Ne proto, že by byly ženy tak šťastné, že mohou každý den stát u plynového sporáku a připravovat nejrůznější jídla pro manžela a své děti, ale hlavně proto, že lidé od přírody rádi jí a kde jinde najdeme největší seskupení našich domácích pochoutek, než právě v kuchyni.

Navíc už podle tradice se v kuchyni schází lidé ke společnému stolování a mnohdy je to jediný čas, kdy je rodina dohromady. Vybavit kuchyni a koupit do ní všechno potřebné vybavení není ale vůbec jednoduché. Jsou potřeba nejrůznější spotřebiče, hlavní je kuchyňská linka a samozřejmě další vybavení jako jsou sůl a židle, nebo více trendy kuchyňské lavice

Lavice dokáží velmi zútulnit každou kuchyň. Rohové lavice se hodí nejlépe právě do kuchyně, popřípadě do jiného stravovacího zařízení jako sedací nábytek k jídelním stolům. Rohové lavice se umisťují do volných rohů našich kuchyň, a tím v nich ušetřují hodně místa. Další výhodou lavic oproti židlím, je vnitřní úložný prostor, kam lze schovat vybavení kuchyně, které se do kuchyňské linky nevešlo. Lavice jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, takže opravdu vydrží. Co je na lavicích velmi oblíbené, je možnost jejich přestavování, popřípadě zkracování. Takže si každý může lavici sestavit tak, aby mu co nejlépe zapadla do interiéru kuchyně. Rohové lavice vypadají velice elegantně a domovu dodávají takovou smyslnou jiskru. Lze pořídit lavice s různými druhy potahových látek velkého množství barev, takže budou určitě Vaše představy a přání uspokojeny.

Rohové lavice už nemusíte kupovat v obchodních domech, lze si je pořídit i z tepla domova pomocí internetu. Krásné a velice zajímavě designově řešené lavice můžete najít třeba eshopu iktus.cz. Budete velmi mile překvapeni, jak  lavice skvěle zapadnou do vybavení Vaší kuchyně.

 


www.iktus.cz


Související příspěvky

Proč dveře otvírat, když je můžete posouvat?

redakce

Vybíráme posuvnou bránu pro váš dům i firmu. S pohonem i bez

redakce

Dětský pokoj má být útulný a praktický

redakce