DŮM

Už žádné otlučené rohy

Obklady a dlažby jsou nejen praktické, ale také plní estetickou funkci. Aby však bylo celkové dílo dokonalé, je potřeba použít také obkladové lišty a obkladové profily.

 

Obkladové lišty slouží jako ochrana rohů i dekorace
Hrany a rohy dlažeb a obkladů jsou ukončené hrubě. Abyste své koupelně, kuchyni a dalším prostorám dodali perfektní vzhled, zakončete všechny hrany a rohy obkladovými lištami. Nejenže bude výsledné dílo vypadat skvěle, obkladovými lištami poskytnete rohům a hranám také ochranu.

 

Poškodit holý roh je velmi snadné. Stačí o něj nedopatřením zavadit tvrdším předmětem, a neštěstí je na světě. Díky obkladovým lištám se však podobnými problémy už nebudete muset zabývat. Zabráníte nejen otlučení a olámání, ale také postupnému ošoupání a ohmatání.

Řešení od Detalonu
Firma Detalon, s. r. o. Vám nabízí řešení pro všechny otlučené rohy. Vyberte si z bohaté nabídky a vsaďte na tradici a kvalitu. Obkladové profily a lišty jsou k dispozici v různých délkách, barevných kombinacích a materiálech.

V nabídce však naleznete i dělící lišty pro místa, kde se setkávají různé druhy podlah, a mnoho dalšího. Detalon poskytuje široký sortiment pro práci s podlahami, obklady a dalšími stavebními prvky.

Související příspěvky

Průvodce bezpečnou koupí nemovitosti. Na co si dát pozor

redakce

I fasáda rodinného domu potřebuje pravidelnou péči

redakce

Zpříjemněte si bydlení domácí klimatizací, která v létě chladí a v zimě hřeje

redakce