DŮM

Mimořádné slevy jen do konce roku!

Nepropásněte šanci nakoupit s neuvěřitelnou slevou! Jedinečnou nabídku připravila společnost VORLÍČEK-PLAST.

Se slevou až 50% ceny

Společnost VORLÍČEK-PLAST působí na českém trhu již více než 13 let a jako vánoční dárek pro své zákazníky připravila mimořádnou slevovou akci. Nyní máte možnost nakoupit se slevou až 50% ceny! Takovou nabídku prostě nikde jinde nenajdete.

Na co se sleva vztahuje?

VORLÍČEK-PLAST se specializuje na výrobu  a montáž vysoce kvalitních  plastových oken a  vchodových dveří, a právě na ty se mimořádná nabídka vztahuje. Sleva 50% se skládá s akční mimořádné slevy 45% a 5% za platbu celé zakázky dopředu a uplatnit ji můžete například na nákup vchodových dveří – v nabídce jsou vchodové dveře dělené sloupky nebo vchodové dveře s plastovou výplní. Sleva se vztahuje i na nákup plastových oken. Navíc ke každé zakázce na plastová okna obdržíte praktický dárek pro údržbu nových oken. Společnost nabízí mimo jiné i zcela novou technologii vlepování skel.

 

Cenová nabídka a kompletní servis

Společnost VORLÍČEK-PLAST kromě mimořádné slevové akce pro své zákazníky připravila i řadu dalších překvapení, které vám zpříjemní nákup. Připraven je i kompletní servis. Specialisté z VORLÍČEK-PLAST vám například připraví kompletní cenovou nabídku – cenu si tak můžete jednoduše porovnat a až poté se rozhodnout. Pro přesné určení ceny nabízí  VORLÍČEK-PLAST nezávazné osobní návštěvy a vypracování přesné cenové nabídky na vaše nová plastová okna a dveře!

   

Využijte mimořádnou slevu ještě dnes! Více informací najdete na www.plastova-okna-dvere.cz. Společnost můžete kontaktovat i na infolince 800 555 339.

www.plastova-okna-dvere.cz

Související příspěvky

ATMOS – zplynování uhlí a dřeva

redakce

Hydroizolace bez sebemenší chybičky

redakce

Gaia Mobili od ASSO– nábytek jako rodinný klenot.

redakce