DŮM

Chystáte se ušetřit, ale nevíte jak na to? My Vám rádi poradíme!

Snížit spotřebu elektřiny je možné v každém období a tak mnohdy stačí jez pozměnit Vaše spotřebitelské chování. Pokud však toto nestačí, naše firma a specialisti jsou Vám kdykoli k dispozici. Ušetřit totiž může každý a to v čemkoli.

 

Nabízíme kvalitní zateplení, úsporné a solární technologie
Při zateplování objektu je důležité brát v potaz tepelně izolační vlastnosti rámů oken a dveří. Jedině s kvalitními výrobky se Vám totiž podaří tepelné ztráty snížit. A právě nám můžete důvěřovat. Dále nabízíme také kvalitní úsporné technologie, například žárovky, které mají delší životnost, lepší podání barev a zároveň jsou odolné vůči častému zapínaní. Nabídnout můžeme i stejně kvalitní solární technologie.

Mytí nádobí, wifi, pračka. I na tom lze ušetřit.
Pokud nebudete mýt nádobí pod tekoucí vodou a pračku budete zapínat až po úplném naplnění, ušetříte tak neuvěřitelné množství vody i elektrické energie. Výhodou jsou i speciální úsporné programy, které se rozhodně vyplatí používat. Vypínáním wifi, infračerveného portu, bluetooth, externích reproduktorů PC, tiskárny, kopírky a další výpočetní techniky, kterou právě nepoužíváte, ušetříte také nějakou tu elektrickou energii.

Až 30% elektrické energie lze ušetřit odmrazením mrazničky
Pakliže začnete odmrazovat mrazničku, snížíte spotřebu elektřiny až o 30%. Jak to? Silná vrstva ledu, což je v tomto případě již 5 mm má totiž za následek to, že mraznička musí přijímat více elektrické energie, aby mrazila i přes tuto vrstvu ledu a to právě až o 30%. Pokud však máte mrazničku s beznámrazovou technologií, máte vyhráno.

Jestliže se budete řídit alespoň těmito radami, dokážete snížit spotřebu elektřiny a mnoha dalšího i Vy.

www.3energy.cz

 


Související příspěvky

Rosení oken nemusí být výrobní vada

redakce

Nejste spokojeni s vašimi výdaji za vytápění?

redakce

Nadzemní plastové bazény těch nejlepších kvalit

redakce