BYT

Jaká je aktuální situace pronájmů bytů v Plzni

Hledáte pronájem bytu v Plzni? Obraťte se na odborníky z realitní kanceláře Pubec, kteří vám rádi s výběrem pomohou. Již mnoho let se Pubec stará o zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí v Plzeňském kraji. Aktuální nabídku nemovitostí k pronájmu naleznete na webových stránkách kanceláře. V jejich online katalogu si určitě vyberete i vy.

 

Pronájem bytů v Plzni

V Plzni trh s realitami zažívá zlatý časy. Nabídka bytů je bohatá, k dispozici jsou jak nejmodernější byty v novostavbách, tak i byty ve starších činžovních nebo panelových domech. Je jen na vás, zda dáváte přednost centru města, nebo naopak spíše klidnější periferii, která je stále dobře logisticky dostupná. Pokud si pokládáte otázku, zda jsou nabídky bytů v Plzni cenově dostupné, máme pro vás dobrou zprávu. Ceny nemovitostí i pronájmů v Plzni vzrostly, ne ovšem v takové míře jako například v Praze. Bydlení v Plzni je tedy stále dostupnou možností. Realitní kancelář Pubec respektuje přání a finanční možnosti každého, a nabízí individuální přístup s výběrem toho správného bytu pro vás.

 

Trendy menších bytů

Vysoká poptávka je především po malometrážních bytech. Vzhledem k tomu, že je pro mladé lidi v současné době obtížné dosažení hypotéky, je zvýšená poptávka po bytech k pronájmu. Zájem je o rodinné byty nejen v Plzni, ale i v širokém okolí. O menší byty mají zájem mladí lidé, kteří jsou na počátku aktivní životní etapy, tak i senioři, pro které menší byt představuje pohodlí na stáří. Malé byty jsou žádané nejen kvůli nižšímu měsíčnímu nájmu, ale také pro nižší spotřebu energií. Menší prostory jsou také méně náročné na úklid, což ocení především ženy. Malý byt je správný kompromis, pokud hledáte komfort a pohodlí, které si můžete finančně dovolit.

 

Byty na sídlištích jsou opět v kurzu

Do módy opět přišly byty na sídlištích v panelových domech. Od minulých let se plzeňská sídliště změnila k nepoznání. Většina domů prošla celkovou rekonstrukcí, tudíž jsou nové od sklepu až po půdu, a nabízí tak komfortní bydlení. Sídliště v Plzni nabízejí kvalitní občanskou vybavenost, stejně jako dostupnost MHD a veškerých služeb. Není žádnou ostudou bydlet v zrekonstruovaném panelovém bytě, kde v současné době žije zhruba třetina Čechů. Po bytech k pronájmu na sídlištích je vysoký zájem a nabídky rychle mizí. Sledujte aktuální katalog realitní kanceláře Pubec, kde jsou přidávány nejžhavější novinky.

Související příspěvky

Sháníte byt v Praze? Může to být velmi jednoduché

redakce

Bener senver munst onvase

redakce

Gaia Mobili – koupelna pro babičku i vnučku

redakce