BYT DŮM INSPIRACE

Vhodné osvětlení se specifickým zacílením

 

Tradiční obchodní řetězce vám nikdy nenabídnou lukrativní osvětlení za příjemné cenové ohodnocení, jelikož se jejich design úzce napojuje na většinovou představu o dokonalém tvaru. Ten je však svázán nízkou cenou, od které se odráží i způsob výroby, použitý materiál a v neposlední řadě i životnost. Právě z těchto důvodů se na scéně zrodilo místo, kde se potkávají sny s realitou. Přijměte nezávazné pozvání do oblasti plné inspirativních nápadů a přesvědčte se na vlastní oči, že i tak na první pohled obyčejné svítidlo, jakým se lampička může zdát, dokáže předložit zajímavé designové řešení. Navštivte internetové stránky Ráj svítidel a objednejte si jednu ještě dnes.

 

Moderní lampičky dle svého použití

Mnoho lidí si pod pojmem lampička představí zcela obyčejný  zdroj světla typického tvaru postávající na okraji desky pracovního stolu. Tato mylná domněnka se však rozplyne záhy po navštívení moderní internetové prodejny, která předkládá sortiment od celosvětově nejžádanějších prodejců.

Pro lepší zacílení na vámi požadovaný produkt jsou lampičky rozděleny do několika typově odlišných kategorií. Toto rozdělení vám zpříjemní výběr a usnadní pátraní po takových modelech, které ve skutečnosti potřebujete. V širokém repertoáru tak naleznete designové lampičky, lampičky na klip nebo kancelářské lampičky a mnoho dalších.

 

Stolní lampa COMTE

Při hledání unikátního tvaru za současné přítomnosti neokoukaného stylového provedení nemusíme chodit příliš daleko. Podívejme se na stolní lampu COMTE, která již na první pohled vykazuje známky originality.

Svítidlo je vyrobené z kovu s matnou niklovou povrchovou úpravou. Svým nenápadným, leč velice moderním provedením dokáže zaujmout ihned na první pohled. Při podrobnějším prozkoumání transparentní části zjistíte, že je vyrobeno ze satinově opálového skla. Internetová prodejna Ráj svítidel neustále dokazuje, že umí překvapit.

WO_8888_01_64_0000

Související příspěvky

Jak ochránit spotřebiče před přepětím v síti?

redakce

Trápí vás orosená okna? Koho je to vina?

redakce

Společnost Hecht bude od konce listopadu prodávat vánoční stromky

redakce