BYT

Upravená pitná voda přímo z kohoutku!

Upravená voda teče přímo z externího kohoutku umístěném na dřezu.  Komu se zdá toto řešení složité, může zvolit novinku na českém trhu. Speciální kuchyňskou baterii, která je také vybavena páčkou na filtrovanou vodu. 

Několikastupňová filtrace se nachází přímo na přívodu vody a zpravidla je umístěna v kterékoliv skříňce kuchyňské linky. Otočením baterie nám tak dle naší volby teče voda upravená nebo tzv. voda užitková

.

 

Vysoce výkonné filtry kompaktních čističek vydrží dle typu mezi 2000 – 5000 litry vody a lze je nastavit tak, aby si poradily s vodou jak velmi měkkou, tak velmi tvrdou. Výrobci vědí, že v kuchyni potřebujeme vodu na mytí či vaření a že v tomto případě je její filtrování plýtváním. Proto si lze u nové trojcestné baterie nastavit, zda chceme, aby voda filtrem protékala či ne.  Stačí nám k tomu pootočení jednou páčkou!
Upravenou vodu z vodovodního potrubí nebo ze soukromého zdroje (studna, vrt), můžeme bez jakýchkoliv obav používat na běžnou konzumaci, vaření, kávu, čaj i na přípravu kojenecké stravy. 

Patříte-li mezi konzumenty, kteří si čas od času rádi připraví kolový nápoj, icetea, šťávu či sodovku,  určitě uvítáte jednoduché a praktické zařízení na přípravu sycených domácích ochucených nápojů.  Např. takto připravený kolový nápoj je chutí k nerozeznání od koly pořízené v plastové láhvi.

Kombinací domácí doúpravny pitné vody a nepřeberného množství sirupů s dlouhou životností, si každá domácnost může zajistit přístup ke snadné a rychlé přípravě  oblíbených nápojů. Kvalitní nápoje připravené v domácnosti nejen šetří rodinný rozpočet, ale rovněž přispívají k ochraně životního prostředí eliminací  perlivých či neperlivých vod prodávaných v PET lahvích.

Související příspěvky

Novinky v nabídce firmy Vopi – koberce nejen na schody

redakce

Kejřův Park přináší spojení přírody s městem

redakce

Přečkejte zimu za kamny Dragon

redakce