BYT

Společnost Matějovský přináší inspirativní jarní kolekci povlečení!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

S blížícím jarem máme pořádný důvod k tomu naladit sebe a věci, které nás obklopují na jarní notu. Tu správnou náladu také snadno vykouzlí právě povlečení. Společnost Matějovský proto ukazuje novou jarní kolekci, stačí si jen vybrat!

Jaru vévodí květy

Dopřát si malou změnu a osvěžit interiér ložnice podle nálady i ročního období lze snadno díky široké nabídce povlečení v nejrozmanitějším designu. Nástup jara je ve znamení květin, a proto u jarní kolekce společnost Matějovský vsadila především na jarní veselé květinové motivy. Na své si přijdou milovníci barev přírody, ale i příznivci dalších neotřelých barevných kombinací. Květiny jsou zkrátka správná volba!

Prosím, vyberte si…

V nabídce najdete plno krásných kousků. Tak například povlečení Iris lila s motivem květů irisů v kombinaci světle zelené a lila, nebo  povlečení Satine rouge, které má květinový motiv v geometrickém ladění. Určitě potěší ty, kdo si nepotrpí na květiny v jejich čistě romantické podobě ale dávají přednost netradičnosti. Pro milovníky květů je potom jako stvořené povlečení Primavera lila ve fialovo-bílém provedení s velkými květy.

Nabídka je ale mnohem širší. Vyberte si své jarní povlečení na www.matejovsky-povleceni.cz

Související příspěvky

Luxusní konferenční stolky od Homemarket.cz

redakce

Kril penectus aliquet pretium

redakce

Vkusný nábytek do Vaší jídelny

redakce