BYT

Bydlení Na Kopečku – to rozhodně neznamená být odříznutý od civilizace!

Moderní novostavba s vysokým standardem

Společnost Konhefr, stavby a interiéry s.r.o. je v oblasti výstavby bytů v Praze ostříleným profesionálem, protože má za sebou celou řadu úspěšně dokončených projektů. Drtivá většina z nich se stala držitelem významných architektonických ocenění. Bohaté zkušenosti s výstavbou developerská společnost Konhefr, stavby a interiéry s.r.o. zužitkovala právě pro nový projekt Na Kopečku, který svým provedením uspokojí i ty nejnáročnější.

 

V jednoduchosti se ukrývá extra elegance

Projekt Na Kopečku je název pro bytový komplex v Horních Počernicích, který je tvořen jednoduchými a přitom zajímavě vypadajícími stavbami. Ty v sobě ukrývají eleganci a maximální funkčnost. Nový komplex nabízí bytové jednotky v dispozicích 1+kk až 4+kk, takže zde mohou najít nový domov rodiny s dětmi, bezdětné páry a třeba i senioři či jednotlivci.

 

Architekti se opět vyznamenali

I stavba s jednoduchým designem může skýtat maximální komfort a pohodlí. Přesně na to se také soustředil tým zkušených bytových architektů při návrhu celého projektu. Jednotlivé byty v projektu Na Kopečku nabízejí maximální využití interiérových prostor.

 

Přesvědčit se můžete sami na www.bytykonhefr.cz.

 

Související příspěvky

Obývací pokoj, do kterého se pohodlně vejdou všichni vaši hosté

redakce

Mezonetový nebo půdní byt?

redakce

Kusový koberec je elegantním doplňkem nejen do obývacího pokoje

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.