BYT

Bydlení Na Kopečku – to rozhodně neznamená být odříznutý od civilizace!

Moderní novostavba s vysokým standardem

Společnost Konhefr, stavby a interiéry s.r.o. je v oblasti výstavby bytů v Praze ostříleným profesionálem, protože má za sebou celou řadu úspěšně dokončených projektů. Drtivá většina z nich se stala držitelem významných architektonických ocenění. Bohaté zkušenosti s výstavbou developerská společnost Konhefr, stavby a interiéry s.r.o. zužitkovala právě pro nový projekt Na Kopečku, který svým provedením uspokojí i ty nejnáročnější.

 

V jednoduchosti se ukrývá extra elegance

Projekt Na Kopečku je název pro bytový komplex v Horních Počernicích, který je tvořen jednoduchými a přitom zajímavě vypadajícími stavbami. Ty v sobě ukrývají eleganci a maximální funkčnost. Nový komplex nabízí bytové jednotky v dispozicích 1+kk až 4+kk, takže zde mohou najít nový domov rodiny s dětmi, bezdětné páry a třeba i senioři či jednotlivci.

 

Architekti se opět vyznamenali

I stavba s jednoduchým designem může skýtat maximální komfort a pohodlí. Přesně na to se také soustředil tým zkušených bytových architektů při návrhu celého projektu. Jednotlivé byty v projektu Na Kopečku nabízejí maximální využití interiérových prostor.

 

Přesvědčit se můžete sami na www.bytykonhefr.cz.

 

Související příspěvky

Vybíráme matraci – jak a kde nejvýhodněji?

redakce

Sklo a stavba

redakce

Co zvážit při výběru koupelnového zrcadla?

redakce