INSPIRACE

Vytopila Vás voda? Nepanikařte! Vysušíme!

 

Jak vysušit zdivo po povodních nebo po haváriích

Vysoušení zdiva je vždy velmi nepříjemnou záležitostí v rodinných domech, sklepech, ale i v komerčních nebo historických budovách. Pro odstranění obyčejné vlhkosti, která je způsobena srážením vlhka na zdi postačí správně intenzivně větrat. Co ale dělat v případě, že je zdivo opravdu vodou nasáklé. Například po povodních, při prasknutí potrubí nebo při jiných haváriích, kdy je zeď doslova nacucaná vodou. Tady už obyčejné větrání ani postřiky nepomohou.

 

V takových případech je zapotřebí odborná technika

Když už nepomáhá větrání ani babské rady na vysoušení, musí přijít na řadu profesionální technika. S využitím kvalitní profesionální vysoušecí techniky je vysoušení mokrého zdiva hračka. Profesionální vysoušeče totiž disponují velkým výkonem a také velkou silou při odstraňování vlhkosti ze zdiva. Vysoušení je velmi rychlé a účinné. Suché zdivo může být již v řádu pár dní. Přirozeným procesem větrání by trvalo odstranění vlhkosti i několik týdnů. A ještě by muselo být teplé a slunné počasí. Pro vysoušeče zdiva neexistují špatné podmínky vysoušení. Maximálního vysoušecího výkonu jdou schopné dosáhnout kdykoli a kdekoli. Stačí jen vybrat kvalitní vysoušeče zdiva.

 

Vzdušín.cz je na vlhkost pravým specialistou

Pokud chcete v oblasti odstranění vlhkosti vybírat zboží od pravých profesionálů v tomto oboru, obraťte se na Vzdušín.cz. Tato firma nabízí v této oblasti opravdu kompletní sortiment výrobků. V kategorii vysoušečů můžete najít vysoušeče pro domácí využití, ale také profesionální vysoušeče zdiva. Profesionální vysoušeče disponují odolnou robustní konstrukcí a samozřejmě vysokým výkonem. Vybírat můžete různé typy a modely s různým maximálním výkonem. Ten začíná na třiceti litrech vody za den. Obvykle jsou vysoušeče také spojeny s vysokým vzduchovým výkonem, který proces vysoušení ještě urychluje.

Kompletní nabídku najdete na www.vzdusin.cz.

 

Související příspěvky

Fotbálek – jo to je hra!

redakce

4 nápady, s kterými si zkrášlíte domov téměř zadarmo

redakce

Umělý kámen zaujme designem i vlastnostmi

redakce