INSPIRACE

Vytopila Vás voda? Nepanikařte! Vysušíme!

 

Jak vysušit zdivo po povodních nebo po haváriích

Vysoušení zdiva je vždy velmi nepříjemnou záležitostí v rodinných domech, sklepech, ale i v komerčních nebo historických budovách. Pro odstranění obyčejné vlhkosti, která je způsobena srážením vlhka na zdi postačí správně intenzivně větrat. Co ale dělat v případě, že je zdivo opravdu vodou nasáklé. Například po povodních, při prasknutí potrubí nebo při jiných haváriích, kdy je zeď doslova nacucaná vodou. Tady už obyčejné větrání ani postřiky nepomohou.

 

V takových případech je zapotřebí odborná technika

Když už nepomáhá větrání ani babské rady na vysoušení, musí přijít na řadu profesionální technika. S využitím kvalitní profesionální vysoušecí techniky je vysoušení mokrého zdiva hračka. Profesionální vysoušeče totiž disponují velkým výkonem a také velkou silou při odstraňování vlhkosti ze zdiva. Vysoušení je velmi rychlé a účinné. Suché zdivo může být již v řádu pár dní. Přirozeným procesem větrání by trvalo odstranění vlhkosti i několik týdnů. A ještě by muselo být teplé a slunné počasí. Pro vysoušeče zdiva neexistují špatné podmínky vysoušení. Maximálního vysoušecího výkonu jdou schopné dosáhnout kdykoli a kdekoli. Stačí jen vybrat kvalitní vysoušeče zdiva.

 

Vzdušín.cz je na vlhkost pravým specialistou

Pokud chcete v oblasti odstranění vlhkosti vybírat zboží od pravých profesionálů v tomto oboru, obraťte se na Vzdušín.cz. Tato firma nabízí v této oblasti opravdu kompletní sortiment výrobků. V kategorii vysoušečů můžete najít vysoušeče pro domácí využití, ale také profesionální vysoušeče zdiva. Profesionální vysoušeče disponují odolnou robustní konstrukcí a samozřejmě vysokým výkonem. Vybírat můžete různé typy a modely s různým maximálním výkonem. Ten začíná na třiceti litrech vody za den. Obvykle jsou vysoušeče také spojeny s vysokým vzduchovým výkonem, který proces vysoušení ještě urychluje.

Kompletní nabídku najdete na www.vzdusin.cz.

 

Související příspěvky

Designová svítidla

redakce

VYBAVTE SI DOMOV STYLOVĚ! INSPIRACI ZÍSKÁTE NA OČEKÁVANÉM VELETRHU FOR INTERIOR

redakce

Žijete se psem? Značka Brit by vás měla zajímat!

redakce