BYT

Sprchové dveře do niky – ideální řešení pro vaši koupelnu

Chystáte se na zařízení koupelny? Nebo ji chcete vdechnout nový život? Chcete moderní a praktické řešení? Potom by vás mohla zajímat nabídka společnosti UNIPEK – specialisty na koupelnové vybavení.

Sprchové dveře se přizpůsobí

Znáte to, vyřešit prostor v koupelně není zrovna snadný úkol. Každý chce co nejvíce místa a přitom skvělé a funkční vybavení. Někdy je to prostě nekončící boj. Pokud ale chcete bitvu s prostorem ve vaší koupelně vyhrát, společnost UNIPEK vám nyní nabízí chytré a především praktické řešení v podobě sprchových dveří do niky.

Řešení pro každého

UNIPEK nabízí sprchové dveře do niky a boční pevné díly LUX a MAX, které jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a také vzhledově odpovídají posledním trendům v designu. Jejího moderní vzhled vás dostane. Na výběr nabízí UNIPEK dveře zalamovací, křídlové, posuvné i nastavitelné v různých velikostech podle rozměrů niky. Stačí si jen vybrat a začít budovat koupelnu vašich snů.

Pozor akce!

V současné době připravila společnost UNIPEK několik zajímavých slevových akcí, které vám nákup ještě zpříjemní. Akce se vztahuje například na : LUX-P 90 Sprchové dveře do niky křídlové, které jsou vyrobeny z 8 mm silného čirého tvrzeného skla, které je vsazeno do chromového ALU rámu. Tyto dveře je možné mít za 7 810Kč. Akční ceny najdete i u dalších dveří LUX. Neváhejte, počet sprchových dveří za akční ceny je omezen. Pokud chcete do sprchových dveří investovat méně, určitě vás zaujmou Sprchové dveře do niky NATTY 80 chrome clear, tyto dveře patří do série koupelnového zboží Exclusive a vynikají nejen skvělým designem ale i velmi kvalitním zpracováním. Sklo těchto sprchových dveří je vybaveno povrchovou úpravou Easy Clean pro snadnou údržbu. Dveře je možné mít za 3 770Kč.

Nabídka od UNIPEK je skutečně exkluzivní. Více informací naleznete na www.koupelnaprotebe.cz.

Související příspěvky

Kdo neplatí za plyn, prodělá

redakce

Individuální projekt zcela zdarma

redakce

Představujeme novostavby na Praze 4 – je hodně o co stát!

redakce