BYT

Blum – nábytkové kování špičkové kvality

Rakouská značka Blum patří mezi světové špičky ve své kategorii. Víte co vše tento renomovaný rakouský výrobce kování nabízí? Podívejte se, inspirace tu čeká i na vás.

Chytré a funkční řešení

Blum je synonymem pro chytré a především funkční řešení nábytkového kování. V jejich sortimentu naleznete systémy výklopů, závěsů i výsuvů pro všechny druhy nábytku. Všechny se vyznačují především využitím špičkové technologie a jednoduchým funkčním řešením. Například systém výklopů AVENTOS vás „dostane“ vysoce komfortní obsluhou. Díky němu se totiž  výklopy dají velmi snadno otevřít, v každé požadované pozici zastavit, a díky BLUMOTION se zavírají měkce a tiše. V nabídce najdete například i mechanické otvírání TIP-ON, se kterým otevřete bezúchytková čela u zásuvek a výsuvů bez sebemenší námahy, stačí na ně jen jednou ťuknout!

      

         Plánování podle potřeb uživatele                                       Výklop AVENTOS HF

Výsuv TANDEM s TIP-ON

 

Vše, co je potřeba

Kromě široké palety moderního nábytkového kování nabízí Blum i veškeré příslušenství, které je potřeba k jejich instalaci. Nabízejí všechny potřebné stroje a přístroje a samozřejmostí jsou i montážní šablony a pomůcky. Práci s nimi zvládne každý domácí kutil! Blum nabízí špičkovou kvalitu, a proto na sortiment výklopů, závěsů i výsuvů poskytuje doživotní záruku – tj. záruku do konce životnosti nábytku!

 

Pomoc s návrhem

Kromě zmíněných produktů nabízí Blum mnohem více. Obrátit se na ně můžete i v případě, že potřebujete pomoc s plánováním funkční kuchyně – dočkáte se odborného poradenství jehož výsledkem bude maximálně funkční a designově dokonalá kuchyně!

U Blum si přijdou na své jak domácí kutilové ale i všichni výrobci nábytku. Více hledejte na www.blum.com


Související příspěvky

Povlečení od Matějovského zahřeje a dodá interiéru atmosféru

redakce

ALPHALINE 90

redakce

Japonské stěny

redakce