BYT

Postele pro seniory na míru!

Kvalitní spánek je zárukou kvalitního života. Nároky na spaní se mění s přibývajícím věkem. Těm nejstarším nabízí záruku spokojeného a kvalitního spaní společnost Truhlářství Tichý.

 

 

Kvalitní zpracování dřeva

Společnost Truhlářství Tichý působí na trhu již delší dobu a díky tomu získala spoustu zkušeností ale především dobré jméno, které svědčí o kvalitě nabízených produktů. Společnost Truhlářství Tichý  se specializuje na truhlářskou a pilařskou výrobu. Vyrábí špičkové dřevařské výrobky, které stále zdokonaluje a směřuje k neustálým inovacím. Díky této filozofii se společnost specializuje také právě na výrobu speciálních postelí pro seniory.

Řešení na míru

Postele pro seniory by měly splňovat hned několik kritérií. Prvním z nich je špičkový a hlavně vysoce odolný materiál, kterým právě dřevo je. Dřevo navíc skvěle vypadá a dřevěná postel dokáže navodit v ložnici velmi příjemnou atmosféru.Velmi důležitá je především výška samotné konstrukce postele. Ta musí být taková, aby se z postele pohodlně vstávalo a právě zde tkví jádro speciální výroby. Společnost Truhlářství Tichý proto nabízí každému zákazníkovi zhotovení postele na míru. S volbou optimální výšky vám samozřejmě poradí a podle ní postel vyrobí. Vstávání tedy bude snazší než kdykoliv předtím. Pokud chcete kvalitní postel pro seniory, není nic jednoduššího, než společnost kontaktovat a domluvit realizaci celé zakázky.

Široká nabídka

Společnost Truhlářství Tichý se specializuje také na výrobu obývacích stěn, skříní, stolů, TV stolků, židlí a lavic,kancelářského nábytku, vybavení komerčních prostor jako jsou restaurace, hotelové recepce, bary, letních zahrad a jiné. Vše se zárukou maximální kvality!

Kontaktní informace najdete na www.truhlarstvi-tichy.cz

 


Související příspěvky

Zbrusu nová, výhodná a praktická dekorace – hliníkové zábradlí

redakce

Konvektory se sálavou složkou – Novinka 2010

redakce

Chystáte se přestěhovat do Prahy? Zajímejte se o Nusle a Bráník!

redakce